ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:33 am

arkadaslar senaryonun okunmadıgını bılıuyorum kusura bakamyın bende degıl sorun sıtede bır problem var ne ıldgunu bulamdım bır turlu artık kopyalama yapra gıbı okumaya calsıın
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
nesli__sah
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : kocaeli İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:33 pm

bişi olmaz canım böyle idare edicez artık nese valla süper bir bölüm olmuş ellerine sağlık esra galba ilk yorumu ben yapmış oldu
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:35 pm

Çok güzel olmuş eline sağlık uzun yapmışsın biraz daha iyi olmuş.
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:45 pm

vallaha yazasıya kadar canım cktı uzuno olsun dıye
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:58 pm

off adaş offf kadirle benide ayırdın yha hoh diorum sana ama intikamım acı olacak söliim cicim
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 1:00 pm

vallaha ıstedgını yapabılrsın cıcım gorcezz ayrıca yrıldınız dedım mıı veya ayrılmadnızz:)
Ebru
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış

Yaş : Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:21 pm

amanın neler olmuş burada:)
ellerine sağlık canım..ayyy k adir ve ben
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:40 pm

çok güzel bir bölüm olmuş yine.bu seferjoseye tekmeyi basmışımda oh oh çok iyi :D
vay be cansel nagiş olayı klasik ama güzel olmuş.
esra insanın kendine böyle bir rol yazması ilginç olsa gerek
Misafir
Misafir

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:09 pm

süper bi bölüm olmuş ya.aşk-tutku-entirika ne ararsan var Razz Razz
ya bu bölümde iki esra da bahtsızdı yaw...
bu arada iice korkmaya başladım bu plandan Rolling Eyes nedir benim handeyle janeden çektiğim ya.çekemiolar tabe benü Razz Razz Razz
ya görkeme de yuhhhh yani.yaptığı iş mi ya.elüf abla bırak sen görküyü ya elini sallasan ellisi.
ahmetle ayşot da maşallah düşman çatlatıo.puuu nazar değmesin Razz
özge de jose gibi süper bi çocuğu elinin tersiyle itti tüü.valla kendin kaybedersin cicim.ben joseye yeni birini bulurum Razz elini sallasa ellisi çocuğun Razz Razz
yanluz canselin nagişten hoşlanması şok etkisi yarattı bende... Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:15 pm

ezgiciğim bunları yazrken neler cektım ben bılıyo musun sen hep o adasın yuzunden hepsı onun yuzunden oldu all hem kendı basını yaktı hem benımkını rahatla artık adas:) ezgı bu arada ben cok bahtısızım yaa of off
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:56 pm

aaa adaşım ne yaptı benim:D ne dedi ki Razz
ah özge ah Razz
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:58 pm

Ben,Cansel de Nagiş'i seviyor demiştim zaten sadece bunu tutturabildim Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:59 pm

ıyı yaptın tutturdun daa aferın sana:)
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:04 pm

Üzülme Esracım elini sallasan ellisi Razz .Jane ile bizim planımız ne acaba çok merak ettim neyse Ezgi kolla kendini. Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:05 pm

adaş sen grcen biz nagişle planımızı yaptuk hıh kısım
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:35 pm

ben okuyamadım ya esra tsana banada
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:04 pm

kokudum ve dehşet icindeyim ne yaptın kızım ya cansel nsıl sever olmaz bei de bu arada köt ü kız yapma yolunda ilerliyorsun sizi ayırmasssam banada özge demesinler y a o camselin hayır ya demesi yokmu deli oldum asıl sana hayır ya hıh
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:44 pm

valla ellerine sağlık esracım haa şu görkinin de gerçek yüzünü gördük yaa,all dilaycam sen abini yaseminle evlendir, ben biraz kafamı dinlicem fransada Razz zaten burak da beni seviyor canım ya yaşı yaşıma da uygun en iyisi bu...
cansel de nagişi seviyormuş .... ben olmasam da ilerki bölümleri zevkle takip edicem , dönünce görüşmak üzere Wink
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:44 pm

ay ozge hıc gulecegım yoktu haaa ay bayılcam sımdııı hande bende canselın pesını bırkacak goz var mı adasss sende uygula bakalım planını hıhhh ben zaten umrumda degılım senın
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:46 pm

sevanlarin arasına girme bence esra Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:50 pm

esra bnde elifle yurtdışına gidiom benüde yolla hoh istemiom bişi
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:56 pm

totan küselim esraya ya nasıl bırkatın canselimi nagişin kollarına
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:57 pm

hıhhhh bekle gıdersen
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:01 pm

gtcem işte hoh terketcem sizi hoh
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

4.bölüm yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:02 pm

ben daha yeni geliyorum bir geleyim bende gidicem

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 6 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki