ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 2:33 pm

Belçim Delisi demiş ki:
gizemclk demiş ki:
Belçim Delisi demiş ki:
enam senaryoya bak ya ortalık karıştı Rolling Eyes
Bu Berk tekin değil ya bu Gizemi kankası olarak görmüyor bence Rolling Eyes
ya belçim delisi arkadaş sana karşı içimden böyle sevgi gösterileri yapmak geliyor ne güzel bir cümle bu böyle :D:D:D birdden sana içimde büyük bir sevgi oluştu zaten vardıda Razz
şaka bir yana okurken bile biran gerçek gibi geldi de sağol bana bu duyguyu yaşattığın için Razz
ya acaip şımardım bir anda :) Wink Razz
üff ciddileşmem lazım :) keşke olsa ama sanmıyorum be canım nerdeeeee Wink

Belçim Delisi arkadaş mı zuhahahah adım Ayşenur ilk önce conem Laughing
N edemek efenim ben gördüğümü söyledim ama bu işler hiç belli olmaz sen sadece burda yaşa gerçek olmaz çünkü geride Jane ve Ezgüş var Rolling Eyes
Ayşenurcum memnun oldum :)
biliyorum canım belli olmaz ama insan bir anda olsa mutlu oluyor zaten kanka olmayı ben istedim sevgili alanı dolu olduğu için ben memnunum aslında halimden Razz
yinede sağol ayşenurcum :)
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:13 pm

ya cansel nagişi sahilde öpüyor ya yanaktan mı öpüyor ona göre 4. bölüm videosuna resim koyacağım
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:38 pm

defne-deniz:D demiş ki:
ya cansel nagişi sahilde öpüyor ya yanaktan mı öpüyor ona göre 4. bölüm videosuna resim koyacağım
yanaktan değil ya bence nagiş içerde onu yanaktan öpmemişti yanii ayrıca nagiş i öper yazıyor ya yanaktan olmaz böyle sahneler Razz:P:P:P
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:05 pm

gizemclk demiş ki:
yanaktan değil ya bence nagiş içerde onu yanaktan öpmemişti yanii ayrıca nagiş i öper yazıyor ya yanaktan olmaz böyle sahneler Razz:P:P:P

Evet o sahnelerde yanaktan öpülmez Rolling Eyes Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:55 pm

dudaktan canım dudaktan
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:25 pm

tamam teşekkürler Embarassed
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:27 pm

ya bu senaryodaki cansel de aşmış ya öğrencisi filan.ilginç yani.aslında senaryo aşmış.yani bir okul var dünyada sanki de okuldan tüm öğrenciler hocalarına aşık.doktorlar dizisi gibi tüm doktorların aşık oldukları kişi asistanları dünyada başka yer kalmamış gibi Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:52 pm

ya bu senaryodaki cansel de aşmış ya öğrencisi filan.ilginç yani.aslında senaryo aşmış.yani bir okul var dünyada sanki de okuldan tüm öğrenciler hocalarına aşık.doktorlar dizisi gibi tüm doktorların aşık oldukları kişi asistanları dünyada başka yer kalmamış gibi Razz
güzel bir benzetme Razz:P:P
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 6:26 pm

of of ilk canselle nagişi ayırcam sonra esrayı yolluycam eyer hala olmazsa beni seven kıvanc a varıcam hıh
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 6:27 pm

hahaha oda güzel :D:D:D
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 1:50 am

off off bizde ayrıldık yha bilmiorum artık poffff
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:09 pm

ozgecım bız bır senaryo yazıyoruz ve bu senryoda konuları bırbırne baglayabılmemız ıcın evet boyle bır seyın olması mecburu evet haklısın hersey onalrın etrafında dönüyor ama boyle olmask zorunda cunku herkse bır yere dagılrsa bızde konualrı toplamakta ve ılısklıerı bırbırıne yaklastırmakta zorlanırızz bu yuzden boyle
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:26 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
ozgecım bız bır senaryo yazıyoruz ve bu senryoda konuları bırbırne baglayabılmemız ıcın evet boyle bır seyın olması mecburu evet haklısın hersey onalrın etrafında dönüyor ama boyle olmask zorunda cunku herkse bır yere dagılrsa bızde konualrı toplamakta ve ılısklıerı bırbırıne yaklastırmakta zorlanırızz bu yuzden boyle
anladım Razz ama ilginç bir olay.komik de
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:37 pm

ozge senın hatırla sevgılı bızdekı nıckın neydı
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:56 pm

:D
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:57 pm

neden ki?
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 1:02 pm

aynen senın gıbı dusunnen bırı vardıda ordada bız boyle yazdıkca o sen mısın dıycektım
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:41 am

ya ben merk ediyorum konuları bağlayabilcek misiniz aldı başını gidiyor :)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:39 am

hangı konuları hangısı eksık
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:57 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
aynen senın gıbı dusunnen bırı vardıda ordada bız boyle yazdıkca o sen mısın dıycektım
hıım anladım
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 7:22 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
hangı konuları hangısı eksık
bunu bana mı dedin ki canım ?
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:58 pm

anamm kuzularım benim yine formunuzdasınız bitanelerim,canlarım benim
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:21 am

BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:

kuzum valla ölelerr :D:D:D:D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 11:32 am

sana degıl gızem ozgeye sordum
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:49 pm

BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.....
özlettin kendini be janem :D :D

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 6 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki