ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Vide
MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 1:04 pm

defne-deniz:D demiş ki:
BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:
anamm kuzularım benim yine formunuzdasınız bitanelerim,canlarım benim
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.....
özlettin kendini be janem :D :D
bu sefer temelli gelmiş bizim kaçak Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 5:41 pm

hoşgelmişşş :)
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 6:55 pm

Hoşgeldin Jane Razz
Kızlar beni kayınvalidemle tanıştırın artık Laughing İş ciddi bence.... Razz
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:24 pm

Ya kizlar tebrik ederim sizi muhtesem bir sey yaaa
Super yaziyorsunuz her zamanki gibi tabiiii
ellerinize saglik
umarim bende yakinda oynarim
yeni aktif oldugum için

özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:55 am

of of kötü kız yapcak bu kız beni kesin
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 2:08 pm

şahsen bende okanla olacakları merakla bekliyorum hadi kızlar ya
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 3:07 pm

Gülmekten yerlerdeyim şu anda x)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 7:17 pm

NagiŞ ElÇiN demiş ki:
Gülmekten yerlerdeyim şu anda x)
neden kiii :):):):)
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:07 pm

Hande demiş ki:
Ezgi kolla kendini Twisted Evil Ne yapacağımız hiç belli olmaz Twisted Evil

kollasada biz bitiririz onu ya di mi kuzum Evil or Very Mad
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:10 pm

cadoezgi demiş ki:
bence de sus gizem en iisi cnm Razz aaa bişiy demiom die berke sulanmaya başladun anlamıom sanma hıhhh Evil or Very Mad

ayşottt bi kere berk gizemi ''sadece'' kankası olarak görüoooooooo.o yüsden o kadar samimi davranıo hıhhh.ne fesatsınız ya hemen neye yoruosunuz berkimin ii niyetini(gene hıhhhh)

dilayyyy senaryoda ne olcağı belli olmas haa(hüh Evil or Very Mad )bi de ikizotum olcan(pehhhh)baştan sölüom berk&gizem olursa mutlu sonu unutun siz.kan çıkar valla.janeyle hande yeterince arkamdan iş çevirio.onlar bitti bi de gizem mi başladı yaaa.katil etmeyin benü Shocked

şşttt alooo Ezgii kendine gel bakim,nerden Berkin oluyormuş,o benim Berkim bi kere haberin olsunda yane yanlışlık olmasın haa Evil or Very Mad
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:12 pm

özgecan demiş ki:
esra jane gizem berk dörtgeni süper valla sonunuz hayrı cıksın diyorum en sonunda beren kapacak cocugu
ne Bereni be biz Ezgimle paralarız onu,di mi kız Ezgi? zati Gizemde kankası,bitanem (yane Berk =) )yamuk yapmazz =)
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:32 pm

Hande demiş ki:
Ezgi kolla kendini Twisted Evil Ne yapacağımız hiç belli olmaz Twisted Evil

kollasada biz bitiririz onu ya di mi kuzum Evil or Very Mad
Öyle canım biz kollasa da kollamasa da bitiririz. Razz [Ezgi sen yine her ihtimale karşı kolla kendini Razz ]
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:36 am

inşallah öyle olur kızlar ama bu esra yapar birşeyler bence
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:26 pm

özgecan demiş ki:
esra jane gizem berk dörtgeni süper valla sonunuz hayrı cıksın diyorum en sonunda beren kapacak cocugu
ne Bereni be biz Ezgimle paralarız onu,di mi kız Ezgi? zati Gizemde kankası,bitanem (yane Berk =) )yamuk yapmazz =)

janecim biz kankayız benimde yamuğum olmaz zaten senaryoda Razz:P:P:P
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:49 am

özgecan demiş ki:
inşallah öyle olur kızlar ama bu esra yapar birşeyler bence
olabilir :D
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 1:13 pm

esra yapıcak birşeyler bence of of aman bana kıvanc ı aşık etsin yeter
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:34 pm

eyvahh taktın kıvan a :):):):)
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 7:09 pm

oo kıvanç mı canselden vazmı geçtin?
tüüüüü yazıklar olsun.özdeliliğin şerefini beş paralık ettin Razz Razz Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:00 pm

niye o be kıvanç ii bence cansel kdr olmasada ???
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:14 am

kızım hayır öyle degil canselden asla fazlgecmem ben bunu söylemediniz hata hayır bana da kıvanc aşık olsun diyorum ben yine cansele olurmu öyle şey cansel 1 numara kıvancda 2. lige oturdu bende
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:55 pm

hmm anladım zaten bendöyle düşünmüştüm :)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 11:21 am

5 in yolunu bekleriz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 7:46 pm

bekle bekle nerey kadar Sad
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 11:18 am

ofoff bize bir tarih söyleeniz bari
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 4.bölüm yorumları 4.bölüm yorumları - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 5:54 pm

bencede hergün bir umutla giriyorum siteyeee Sad

4.bölüm yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 6 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki