ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Kimdir (=

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:13 pm

tamam oda ilahiyat fakültesinde okusun o zaman hande olur muu :D:D:D:d
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:18 pm

Yok artık Esra abla ne yapacaksın sen çocuğuHoca "falan mı?
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:18 pm

puhahaaha zuhahahah kptum direk Laughing
hee hoca olucak Hande Laughing Rolling Eyes
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:21 pm

Güzel meslek.Boşverin vazgeçtim hiç bir şey olmasın yoksa yakında hoca olacak :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:27 pm

ımam yapcaz bız onuu :D
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:02 pm

imam tolgahan çok güzel oldu.sende imam karısı olursun artık Razz
imam enişte istemiyorum ben hande.vermem seni.ayağını denk al Evil or Very Mad
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:39 pm

Sanki ben çok istiyorum Özge.Olmaz öyle şey imam yaptırmam ben Tolgahan'ı.O da öğrenci olsun işte.Tıp 3 güzel olur mesela Laughing
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:27 pm

tıptan aşğısıda kurtarmıyoo kızı haa hande doktor karısı mıı olcan kızzz imam karısı ol sen en güselii bide seni kara çarşafa sokar oo :D:D:D Twisted Evil
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:47 pm

Yok daha neler.Ben de doktor olacağım bari sevgilim de doktor olsun Laughing
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 6:20 pm

oh handeee yasadınız vallahaaa sırtınız yere gelmezzz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 6:35 pm

abi tolgahan ialhiyat okusun puanıda çok yüksek zatenn ee bid imam olması lazım bu siteyee adaş bah tolgahanı imam yapıoz ok muu
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 7:22 pm

Güzel fikir Esra abla ama sen imam olacak başka birini bul.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 5:01 pm

İmama nede çok taktınız böyle :) yapmayın imam falan :)
karkterler çok karışık zamanla alışacağız inşallah :)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 5:18 pm

Hande demiş ki:
Güzel fikir Esra abla ama sen imam olacak başka birini bul.
benim joseyi yapsın çocuk hristiyan tam olur zuha Razz Razz Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:31 pm

tolganaı manken yapsanıza asıl meslegi zaten
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:38 pm

yok yok o ımam olcak bu gıdısle:)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:44 pm

ay aypma cocugu imam
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:58 pm

yogun ıstek var ımam olmasına:)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:01 pm

valla kafam allak bullak oldu ya aman kim kimdir karıştı bende
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:03 pm

senaryoları okuyunca dahah yı anlarsın canıcımm
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:32 pm

okdum şekillendi cok şükür ilk dedim dallasın yerli versiyonu ki hala öyle düşünüyorum
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:02 pm

özgecan demiş ki:
okdum şekillendi cok şükür ilk dedim dallasın yerli versiyonu ki hala öyle düşünüyorum
zuha neden ki ya... Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:20 pm

ne bileyim ya kim kimi seviyo belli degil
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:22 pm

dallasın yerlı versıyonuu hahahaha aallh senı ne yapmasın ozge ya
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:24 pm

olsun siz devam edin böyle daha güzel arada bir deli falan olsun bence manyak korkutsun milleti ali kanlı falan süper olur hep aşk aşk aşk olmuyo bak o ben olabilir şaka ha

Kim Kimdir (=

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki