ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Kimdir (=

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:19 pm

Buraya kısa kısa notlar yazıyorum daha sorna bunlar açılacak (=

Cansel Elçin: 30 yaşında Hukuk fakültesi öğretim görevlisi
Nagiş: 21 yaşında hukuk öğrencisi Esra ile çok yakın arkadaş
Esra: 21 yaşında hukuk öğrencisi Nagiş ile çok yakın arkadaş
Esra(_19) : 22 yaşında o da hukuk öğrencisi Kadirle nişanlı.
Kadir Özdal: 29 yaşında başarılı bir iş adamı.
Merve: Cansel'İn kardeşi aslında ailesiyle İzmir'de yaşıyor ama daha sorna olaylarla Abisinin yanına gidiyor. ayrıca Nagiş'İn de eski ve çok yakın arkadaşı.
Fadime:Cansel'İn diğer kardeşi.
Belçim Erdoğan: Kardeşiyle yutdışından geri geldiler. Kadir'İn şirketinde çalışıyo.
Ayşot: Belçim'in yakın arkadaşı Belçim bütün sırlarını güvenerek ona anlatıyor.
Ali Rıfat :Belçim'in kardeşi.
Tuba Büyüküstün:O da hukuk fakültesinde öğretmen
Jane,Ezgi,Berfin,Berk,Hande tıp öğrencisi Hocaları Beren ve Levent Akkök
Levent: 26 yaşında Berfin ile bir ilişkileri var bunu tüm okul biliyor.
Berfin,kadir ve Jane kardeş
Kadir Berfin'İn Levent ile olan ilişkisine karşı.

Ebru: Cansel'İn,mervenin ve fadimenin kuzeni .Fransa'dan geldi.(şimdilik bu kadar yeter size =) )

Hilal: Hilal Elif'İn ablası,Ayşot'un annesi.
Çiğdem: Ali'ye aşık
Elif:Görkem ile çıkıyor.Hukuk okuyor.Ayşot'un teyzesi(küçük) (Daha sonra daha fazla bilgi verilecek)
Burak Sağyaşar:Elif'i seviyor.
Tolgahan ve Hande çıkıyor.

Okankolik ve Okan yalabık sevgili.
Jana ve Özge çocukluk arkadaşı birbirlerinin herşeyini biliyorlar ama Özge de Berk'e aşık ve bunu saklıyor.

Seda: Burak' aşık
Melda :Arda Turanla nişanlı.

Burcakdilara: Belçim'in yakın arkilerinden biri.
Sultan93(gülşah) : Esra'nın çocukluk arkadaşı diğerleriyle samimi değil. Özgür çevikle nişanlı

En son NagiŞ ElÇiN tarafından Cuma Tem. 25, 2008 4:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:22 pm

Jane ve Ezgi Berk'i seviyor.

Ezgi: Ezgi'de hukuk okuyor ama daha çok ailesini isteğiyle ve hiçte memnun değil.
Jane:Tıp okuyor o da Berk'e aşık.

Esra(_19) ve Elif çok yakın arkadaş.Aynı sınıfta okuyorlar

Özge Berk'İn çocukluk aşkı,gazetecilik okuyor.
Jose ron: O da yurtdışından yeni geldi ve gazetecilik okuyor.

En son NagiŞ ElÇiN tarafından C.tesi Tem. 26, 2008 10:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:22 pm

hadı herkese hayırlı olsun bakınca soyle bır karısık gelebılırrr :D
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:36 pm

valla müthişş ilişkiler ağı dizi bomaba gibi geliyor elinize sğlık kızlar hakkımda daha sonra detaylıca bilgi veriniz Razz Razz Embarassed
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:43 pm

silindi.............

En son defne-deniz:D tarafından Cuma Tem. 25, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
coquettish
Moderatör
Moderatör
coquettish

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : Leventimin yanından ve mitingden... İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:04 pm

anağmmm karaktterler süperr:D:D dimek dohtor olucam ha ay ne güzeel:D:D

levent de benim hocamm...ay o hep bana ders versin valla bölümümden 1. mezun olurum:D:D

anağm kadir de abimmiş yaşasunn:D:Djane de ablamm oohhh.:Dne güzel bi kadrodur bu böylee:D:D

kızlar bölümleri iple çekiyorumm:D:D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:17 pm

defne-deniz:D demiş ki:
kanbolat yok....kanbolatı unutmuşsunuz Evil or Very Mad
ben de gazetecilik okuyayım...
yok cnm kanbolat da var ama sahibi de var unutmamışlar yani.... Razz Razz Razz Embarassed
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:22 pm

silindi..........

En son defne-deniz:D tarafından Cuma Tem. 25, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:34 pm

ya ben jane i daha önce onlarla kardeş yapmıştım sonra senide yazdım bi baktım jane zaten kardeş sahibi (=
Tamam Berk senin çocukluk aşkın olsun öyle yapalım onu
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:46 pm

sileceğim silemiyorum o yüzden:
silindi.....

En son defne-deniz:D tarafından Cuma Tem. 25, 2008 4:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:24 pm

NagiŞ ElÇiN demiş ki:
ya ben jane i daha önce onlarla kardeş yapmıştım sonra senide yazdım bi baktım jane zaten kardeş sahibi (=
ya bırak nagiş ya berki düzeltiyorsun da o kadar saf gibi kaldım ya hiçbir işteğimi yapmamışsınız ki Mad :p
Ya ama anlattığım gibi oldu tamam o zaman dördünüz kardeş olın
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:28 pm

silcem silemiyorum o yüzden bunu yazıyorum.
silindi.....

En son defne-deniz:D tarafından Cuma Tem. 25, 2008 4:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:34 pm

NagiŞ ElÇiN demiş ki:
NagiŞ ElÇiN demiş ki:
ya bırak nagiş ya berki düzeltiyorsun da o kadar saf gibi kaldım ya hiçbir işteğimi yapmamışsınız ki Mad :p
Ya ama anlattığım gibi oldu tamam o zaman dördünüz kardeş olın
problem janenin kardeşi olmak değil.istemiyorum onun kardeşi olmak.

Tamam isteğini yaz Özgem tam olarak ona göre ayarliyim o zaman Janei istemiyosan benum kardeşüm ıolllll :D
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:34 pm

işte geld,m burdayımmm Laughing

En son defne-deniz:D tarafından C.tesi Tem. 26, 2008 10:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ezgi*hakman
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış

Yaş : Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:44 pm

ayyy canlarım benü unutmamuşsunuzzz(muckkk Razz )
ben hukukta okuyomuşum ve sevmiomuşum o bölümü ya.yooo valla çok istiom hukuk okumayı Razz Razz Razz karakterler süper Wink
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:49 pm

yha kıslar hani görki benim ağbim olcaktııııı
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:45 am

Öyle zaten...Değil mi?? Neutral
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:57 am

sağol nagiş şimdi çok süper oldu=)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 1:13 pm

esra bunların odlguna sukret ayrıca abın degıl mı gorkem senın?
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
burcakdilara
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
burcakdilara

Kadın
Yaş : 73 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bilgisayarımda sorun var.Bir süreliğine yokum.=( İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 4:24 pm

Gerçek olmasa da Belçim'in en yakın arkadaşlarından biri olmak çok güzel.Madem Ayşot da öyle.Ben de Ayşot'la yakın arkadaş oluyorum.
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:08 pm

yha tmm ölymişimm bn grtmedimmm
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:26 pm

Her şey çok güzel ama unuttuğunuz biri var.Tolgahan ne okuyor ne yapıyor?
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:05 am

tolgaha okumuyo hande boş gezenin boş kalfası
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:32 am

Olmadı şimdi ben boş gezenin boş kalfasıyla mı çıkıyorum.Onu da bir yerde okutun. Laughing
Moderatör
Moderatör

Kim Kimdir (= Vide
MesajKonu: Geri: Kim Kimdir (= Kim Kimdir (= Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:49 pm

Esra_19 demiş ki:
tolgaha okumuyo hande boş gezenin boş kalfası
bounce çok güzel cevap Razz

Kim Kimdir (=

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki