ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

6.Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:25 pm

benımde anlatmak ıstedıgım bu hayran olmak farklı bırsey sevmek farklı bırsey bunlar bırbırlerıne yakn gıbı gorunselerde yok uzaklarr bu yuzden bu konun uzerınde durdum bu yuzden yazdım cevap sadece tıpe bakarak ay ne kadar yakısıklıı tıplerınden degılım onu anlatmaya calısıyorum.evet yakısıklı olablır benım yakısıklı olmayıp sevdıgım karekterıstık olarak sevdıgım brı cok oyuncu var duygu ve dusuncelerıne bakarak sevdıgım yanı hıcbırı cansel gıbı degıl tabıkıde ama duygu ve dusuncesını begendıgım bır cok oyuncu var sevmekte cocuk oyuncuya degıl cocuk oyuncagına cevırenler var ama sahsen benımkı oyle degıl
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:29 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
benımde anlatmak ıstedıgım bu hayran olmak farklı bırsey sevmek farklı bırsey bunlar bırbırlerıne yakn gıbı gorunselerde yok uzaklarr bu yuzden bu konun uzerınde durdum bu yuzden yazdım cevap sadece tıpe bakarak ay ne kadar yakısıklıı tıplerınden degılım onu anlatmaya calısıyorum.evet yakısıklı olablır benım yakısıklı olmayıp sevdıgım karekterıstık olarak sevdıgım brı cok oyuncu var duygu ve dusuncelerıne bakarak sevdıgım yanı hıcbırı cansel gıbı degıl tabıkıde ama duygu ve dusuncesını begendıgım bır cok oyuncu var sevmekte cocuk oyuncuya degıl cocuk oyuncagına cevırenler var ama sahsen benımkı oyle degıl
aynen katılıyorum sana canım ya gerçekten biz bunu özge ile de konuşmuştuk (özgecan) mesela geçen jane berk için banabirşeyler demişti cevap vermedim bunlar bana çocukça geliyor bir yere kadar şakasına falan yapılır ama ileri gidilince çocukça saçma bir hal alıyor ben buna karşıyım tip önemli evet ama birinci neden değil bnim için ...
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 10:52 pm

Gizem ben onları şakasına demiştim ama kırdıysam özür dilerim,ne öğrendim Berk biz onun hayranıyız fln ya o böyle şeyleri saçma buluyormuş ve ilgilenmiyormuş yani o bizim sevgimizi haketmiyor
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:34 pm

jane bunu ben de biliyordum iyide onun kasteddiği sanatına saygı gösterenlere iyi oyuncu diyenlere değil.sadece ona aşık olduğunu falan yani aşırı iddialılara abartı bence diyor.yani en azından bence böyle.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 8:23 pm

BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:
Gizem ben onları şakasına demiştim ama kırdıysam özür dilerim,ne öğrendim Berk biz onun hayranıyız fln ya o böyle şeyleri saçma buluyormuş ve ilgilenmiyormuş yani o bizim sevgimizi haketmiyor

yok canım ne özrü biliyorum şaka olduğunu ben bu şakaları kastediyorum zaten sorun yok merak etme canım :D
özge nin dediği gibi çok mütevazi biri o kendi adına siteler açılmasını kızların kendisine aşık olmalarını falan komik buluyor ben böyle yorumluyorum bunları bence berk çok iyi sevgiyi hakeden biri I love you I love you I love you
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 11:59 am

bu tipi icin sevme konusunda haklısınız cogu insan dış grünüşünüe aldanır ama ben asla öyle degilim ve bu sitedekilerde öyle oldugun düşünmüyorum cansel fanı olmak bir ayrıcalıktır buu cok güzel birşekilde yaşıyoru ben onu dış görünüşü icin degil cansel oldugu icin seviyorum o kadar tatlı okadar iyi birki ne burnu kaf dagında nede cılız ayrı bir havası ayrı bir tarzı var avrupada yetişsede bizden biri o burdaki herkezinde sevdiklier ünlüllerı dışı icin degil ici icin sevdigini biliyoruz zaten
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:34 pm

evet son noktayı koymuşsun canım :)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 11:27 am

inşallah sizde katılıyorsunuzdur benim icin son noktaydı
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 7:17 pm

ktılıyoruz tabi canım :)
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 9:25 pm

janeee yeni bölüm özeti yokmuuuuuuuuuu
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 11:54 pm

aynennnnnnn????
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 5:22 pm

kızlar bıkrac gun daha sabredınnn bıtıyorr
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:35 pm

mecburuz zaten sabretmeye bekliyoruz canım :)

6.Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2