ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

6.Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 8:10 pm

KADİR'İN YALVARISLARI KARSINDA DİLAY NE YAPACAK?
ESRA BULUNABILDI MI?
HANGİ GÜZEL İÇİN IKI YAKISIKLI KAVGA EDIYOR?
KIM KIME EVLENME TEKLIFI EDIYOR?
BERK'İN ACIKLAMALARI KIZLARI NASIL ETKILEYECEK?
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 8:23 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
ESRA BULUNABILDI MI?

dilay daha süründürecek :)
esradan henüz haber yok....

berk bana ediyor :D geek geek
olumsuz etkiler kesin :D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 9:08 am

Esra ELÇİN demiş ki:
ESRA BULUNABILDI MI?

1-dilay şaşıracak sus diyecek kadir susmayınca kabuledecek tamam sus deli diyecek.(klasik türk filmi olacak yani Razz ) Laughing
2- esra bulunacak Twisted Evil
3-görkem ve burak elif için kavga ediyor pirat
4-e kadir etti onu saymazsak tolgahan eder heralde evlenme teklifini.oo hande bak bak bak...heee cansel de edebilir ama onların iş uzar tolgahan bence... king
5-berkin açıklamaları olumsuz etkileyecek tabii...ama öbür yandan ezgi:berkin janeyi sevmediğini,jane de:berkin ezgiyi sevmediğini düşünüp rahatlarlar muhtemelen ve kendilerine ayarlamaya çalışırlar...kız milleti işte Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 11:31 am

:D :D :D
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 12:15 pm

varya Berk kesin öldürcek beni ama bilsin artık bende pek umursamıyom onu HIIH
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 3:17 pm

kuzum bn senn onu nie umursamadığını çook ii biliomm zuh zuh zuh
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 3:19 pm

ha ha ha
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 4:37 pm

ya bi okanla ben arasında bişey yok ya gene yok gene yok offfffffffffffff
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 4:57 pm

defne-deniz:D demiş ki:
Esra ELÇİN demiş ki:
ESRA BULUNABILDI MI?

4-e kadir etti onu saymazsak tolgahan eder heralde evlenme teklifini.oo hande bak bak bak...heee cansel de edebilir ama onların iş uzar tolgahan bence... king

Keşke Rolling Eyes Ama nerde Sleep Zaten ben artık çok sevmiyorum onu Laughing
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 5:28 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
ESRA BULUNABILDI MI?

1-dilay şaşıracak sus diyecek kadir susmayınca kabuledecek tamam sus deli diyecek.(klasik türk filmi olacak yani Razz ) Laughing
2- esra bulunacak Twisted Evil
3-görkem ve burak elif için kavga ediyor pirat
5-berkin açıklamaları olumsuz etkileyecek tabii...ama öbür yandan ezgi:berkin janeyi sevmediğini,jane de:berkin ezgiyi sevmediğini düşünüp rahatlarlar muhtemelen ve kendilerine ayarlamaya çalışırlar...kız milleti işte Razz

ya bende katılıyorum bunlraa vazgeçtimm bencede böyle olcakk :D
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 8:38 am

nan kızlar şaka makada biz artık bu ünlüleri eskisi kadar sevmiyok farkında mısınz nan bnde artık kadiri sevmiom öle eskisi gibi pffff =)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 11:30 am

vay anasını ortam karışık baya
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 3:44 pm

ben hala eskisi gibi seviyorummm :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 4:58 pm

:D
Moderatör
Moderatör

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 6:44 pm

benim eskiden biri olmadığından eskisigibi sevmiyorum diyemiyorum Razz Razz
ama sizde gördünüz ki bu senaryoyla sevgiliniz olmaları sanki çok bir maharet.kim ki onlar hıh Razz Razz
ya bence siz tip olarak genelde baktınız ya düşünceninde etkisi var ama hepiniz yakışıklı seçmişsiniz yani tip bayağı ağırlıkta.o yüzden yürekten bir sevgi değilmiş demekki Twisted Evil
(taşlanacağım gibi geliyor ama Razz Razz )
Suspect
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 9:31 pm

sana bu konuda cevap vermeyecem herkes benım veya burdakılerın sevdıklerı kısılerın sadece yuz senın tabırınle yakısıklık anlamında sevmıyor.dıgerlerınınde boyle dusundugunu zannedıyorum ama ben yıne her ıhtımale karsın kendım ıcın konusmak ısterım dıgerlerı ne cevap verırler bılemem.ben bu sozu hepımıze soylenmıs farkezederek kendı ustume de alındım.evet cansel yakısıklı olabılır ama ben onun yakısıklıgına vurgun degılım ben sevdıgım ınsanı takıp eder onu tanımaya calısan bırısıyım canselın butun roportajlarını okudum.roportaj demek kendını anlatmak demek bır anlamda ve cok yakından olmasada onu bende tanıyorum onun kısılıgı nelerden hoslandıgını neler yedıgını ıctıgını vesayıre bılıyorum sadece yakısıklıgınaonem vermıs olsam bunları ogrenmeye bıle caba gostermezdım.yanı ınsanın ıcındekı sevgı sadece yuze hıtap eetmez bunu soylemeye calısıyorum sen oyle dunsuebılrısın ama ben canselı canselden daha ıyı tanıyorum.ha cansel le bırsey olmaycagını bılıyorum bılmez olur muyum ama ıste buda boyle bır sevgı sana kısaca cansele karsı hıslerımı analtamaya calsıtım bunun sadece yuze karsı bır hıs olmadıgını zaten yuze karsı bır hısınde ask sevgı olamayacagını anlatamaya calsıtım.... dahda acıklayıcı olmamı ıstersen sormak ıstedıgın bırsey varsa sorabılrısın...
Moderatör
Moderatör

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 3:56 pm

anladım:D
ya aslında ben tam olarak tip dememiştim hani düşüncelerinin falanda tabii ki etkisi var dedim ama hepinizin hoşlandığının yakışıklı olması tesadüf olamaz bence dedim.yani onun etkisi daha büyük gibi geldi.(evet bu konu çok ses getirecek Razz )
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 4:32 pm

tabı yakısıklılıkta bır etmen olabılır ama benım ıcın on planda olan sey o degıl herkesı bu cerceveye alman hata
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 7:22 pm

ya aslında ben ilk defa Berkten nye hoşlandım gözleri için,buda Özgemin dediği şeye giriyor,biliyosunuz nasıl hassasmıydım demeliyim bilmiyorum Berke karşı ama sonra okudumki o bunları haketmiyor artık sadece ii bi oyuncu diyebilirim onun için :)
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 7:23 pm

Dilay demiş ki:
kuzum bn senn onu nie umursamadığını çook ii biliomm zuh zuh zuh

bilcen tabe kuzum,değmezmi sence berkten vazgeçmeye? bence değer :) diil berk brat pitt bile gelsem umursamam :)
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 7:25 pm

Aslında Özge bir noktaya kadar haklı ben de Tolgahan'ı ilk önce yakışıklı olduğu için sevmiştim Embarassed ama daha sonra onun hakkında bir çok şey öğrendim. Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:05 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
sana bu konuda cevap vermeyecem herkes benım veya burdakılerın sevdıklerı kısılerın sadece yuz senın tabırınle yakısıklık anlamında sevmıyor.dıgerlerınınde boyle dusundugunu zannedıyorum ama ben yıne her ıhtımale karsın kendım ıcın konusmak ısterım dıgerlerı ne cevap verırler bılemem.ben bu sozu hepımıze soylenmıs farkezederek kendı ustume de alındım.evet cansel yakısıklı olabılır ama ben onun yakısıklıgına vurgun degılım ben sevdıgım ınsanı takıp eder onu tanımaya calısan bırısıyım canselın butun roportajlarını okudum.roportaj demek kendını anlatmak demek bır anlamda ve cok yakından olmasada onu bende tanıyorum onun kısılıgı nelerden hoslandıgını neler yedıgını ıctıgını vesayıre bılıyorum sadece yakısıklıgınaonem vermıs olsam bunları ogrenmeye bıle caba gostermezdım.yanı ınsanın ıcındekı sevgı sadece yuze hıtap eetmez bunu soylemeye calısıyorum sen oyle dunsuebılrısın ama ben canselı canselden daha ıyı tanıyorum.ha cansel le bırsey olmaycagını bılıyorum bılmez olur muyum ama ıste buda boyle bır sevgı sana kısaca cansele karsı hıslerımı analtamaya calsıtım bunun sadece yuze karsı bır hıs olmadıgını zaten yuze karsı bır hısınde ask sevgı olamayacagını anlatamaya calsıtım.... dahda acıklayıcı olmamı ıstersen sormak ıstedıgın bırsey varsa sorabılrısın...

çok güzel anlatmışsın esracım aynen katılıyorum evet başta bende gözlerine ve gülüşüne bayıldım berk in yani :) ama araştırdım bir röprtajında
Bir kızın senin dikkatini çekenilmesi için nasıl bir tavır sergilemesi lazım? diye soruluyor berk:
Kimsenin özellikle dikkatimi çekecek davranışlar segilemesini istemem. Zamanla kendini belli eder zaten. Sürekli kendi güzelliğiyle uğraşan aptal birine, dünyadan haberi olmayan, işi gücü "Orada mı buluşalım, yoksa bende parti mi verelim" diyen, her gün birbirlerini arayan ve bir gün aramadıklarında bunun için günlerce kavga eden tiplere asla katlanamam. Fakat çok güzel bas gitar, flüt ya da ne bileyim bir enstrüman çalan bir kız (ayrıca çekiciyse) etkileyebilir beni mesela. Ya da bir Bunuel ya da Bergman filmini beraber oturup gerçketen izleyebileceğim biri... Ya da arka fonda Spiritualized ya da Doves çalarken saatlerce ona sarılıp susabileceğim veya hayatlarımızı konuşabileceğim biri... Ama dediğim gibi yok bunun öyle bir formülü..
diyor buradki lafları beni çok etkiledi sonra daha çok araştırmaya başladım adapazarında oturmuş biri kendini çok yüksek görmeyen sıradan biri kendisine özel davranılmasını istemiyor başka bir röportajındada var sadece eli yüzü düzgünbiriyim o kadar diyor bunlar insan için önemli şeyler şahsen berk i bu yüzden çok ama çok seviyorumm :D:D:D:D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:09 pm

anladım:D
ya aslında ben tam olarak tip dememiştim hani düşüncelerinin falanda tabii ki etkisi var dedim ama hepinizin hoşlandığının yakışıklı olması tesadüf olamaz bence dedim.yani onun etkisi daha büyük gibi geldi.(evet bu konu çok ses getirecek Razz )

yakışıklı olması tesadüf değil genç oyuncuların zaten belli bir yüze fiziğe ve tipe sahip olması gerekir...
berk yakışıklı olmasa dikkat çekmezdi ve kimse merak etmezdi ama hoşlanmak ile hayran olmak sevmek farklı bence..
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:17 pm

gizemclk demiş ki:
Esra ELÇİN demiş ki:

çok güzel anlatmışsın esracım aynen katılıyorum evet başta bende gözlerine ve gülüşüne bayıldım berk in yani :) ama araştırdım bir röprtajında
Bir kızın senin dikkatini çekenilmesi için nasıl bir tavır sergilemesi lazım? diye soruluyor berk:
Kimsenin özellikle dikkatimi çekecek davranışlar segilemesini istemem. Zamanla kendini belli eder zaten. Sürekli kendi güzelliğiyle uğraşan aptal birine, dünyadan haberi olmayan, işi gücü "Orada mı buluşalım, yoksa bende parti mi verelim" diyen, her gün birbirlerini arayan ve bir gün aramadıklarında bunun için günlerce kavga eden tiplere asla katlanamam. Fakat çok güzel bas gitar, flüt ya da ne bileyim bir enstrüman çalan bir kız (ayrıca çekiciyse) etkileyebilir beni mesela. Ya da bir Bunuel ya da Bergman filmini beraber oturup gerçketen izleyebileceğim biri... Ya da arka fonda Spiritualized ya da Doves çalarken saatlerce ona sarılıp susabileceğim veya hayatlarımızı konuşabileceğim biri... Ama dediğim gibi yok bunun öyle bir formülü..
diyor buradki lafları beni çok etkiledi sonra daha çok araştırmaya başladım adapazarında oturmuş biri kendini çok yüksek görmeyen sıradan biri kendisine özel davranılmasını istemiyor başka bir röportajındada var sadece eli yüzü düzgünbiriyim o kadar diyor bunlar insan için önemli şeyler şahsen berk i bu yüzden çok ama çok seviyorumm :D:D:D:D

biliyormusun bende bu röportajını okumuştum ve hatran kalmıştım ama daha sonra dedim ya bişler öğrendim ve soğudum
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

6.Bölüm Özeti Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Özeti 6.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:24 pm

ne öğrendiğini çok merak ettim ya ne var ki ne olmuş jane ??
ne öğrendiğini merak ettim seni soğutacak kadar yanii !....

6.Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki