ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sohbetler burda

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Yazar Mesaj
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

sohbetler burda - Sayfa 18 Vide
MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 2:54 pm

ya aslında chat ten daha rahat konuşuruz oraya gelsene:)
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 2:56 pm

bende fadime

orasi neresi yaa???
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 2:57 pm

en altta var ya kimler hatta diyo onun altında giriş yap a basınca giriyosun
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:14 am

şimdi kimse var mı diye sorarsam olmaz saat olmuş 2 bu saatte hangi manyak dolanır sitede (bendden başka)
alien ohh gul alkış pale oley za utanc melek
bu melek tam bana uyuyor ya :D
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 12:58 pm

selam kimse var mı?
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:58 pm

:D merhaba arkadaşalr giremiyorum sınavlardan falan öyle bir yazıyım dedim :D
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 1:58 pm

slm bidanelerim geri döndüm görüşmeyeli nasılsınız özledim siz ya
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: sohbetler burda sohbetler burda - Sayfa 18 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 2:35 pm

hoşgeldinn canım biz gördüğün gibi dağıldık sen nasılsın nerelerdeydn?

sohbetler burda

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 18 sayfası Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 16, 17, 18