ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aklımızda kalan soru ısaretlerı....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Vide
MesajKonu: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 2:34 pm

http://www.metacafe.com/watch/1649669//
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 2:35 pm

umarım begenrısınız mıllettt
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:48 pm

Harika olmuş Esracm eline sağlık :)
Bu soruların cvpları ne aceba bounce Rolling Eyes Question Arrow
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:56 pm

emeklerine sağlık müthiş
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 4:00 pm

ayşot ahmetin hayatının aşkı
tuba ortalığı karıştırıyor.
elif burakı seçecek
yasemin görkemi ayartacak
burak gönlünden elifi atamayacak
berenin sakinliği normal
belçim-gürcan mutlu
yok cansel acıdı diye nagişi öptü Razz
esra canseli unutamaz
dilay kadir birbirinden vazgeçmez ebru ortalığı karıştırır anca Razz
cansel özgeden korkuyor nedenini bilmiyorum ama öyle muhtemelen özge şantaj yapacak Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 4:49 pm

çok güsel olmş adaşş :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 8:39 pm

eline sağlık esra sorular can alıcı... Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:20 pm

vallah bır anda cıktı dur dedım kendı kendıme cıldırtayım sunları:)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:21 am

başardında Esra ya ne demekk ya berk gizem i sadecce kankası olarak mı görüyor falan nasıl yani ya kaldım resmen sen beni deli mi ediceksen bak yavaştan sıyırıyorummm ben ya Razz:P pale
ellerine sağlık ccanım.:)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:23 am

diğerlerine yorumu anca yarın yaparım berk de kaldım ben What a Face
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:06 pm

anaaa gizemmmmm ya ses etmiom die yavaştan başladun berke sulanmaya Twisted Evil
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:11 pm

hahaha kavga baslattım sanırsam:)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:48 pm

gizemclk demiş ki:
diğerlerine yorumu anca yarın yaparım berk de kaldım ben What a Face
gizem kızım ben seni bilirim diyordum.ya ezgi gitti çocuk unut berki sen bence.
ezgi kusura bakma artık ben söylemiştim her konuda uyarıyordum seni ama sen hiiiiç Twisted Evil
ben insan sarrafıyım. Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:49 pm

allah mılletı bırıbınre dusurdumm:)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:55 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
allah mılletı bırıbınre dusurdumm:)
biraz öyle oldu ben de gaz veriyorum bakalım sonu nereye gidecek ... afro
benim amacım jane-gizem-ezgiyi birbirine düşürüp berki yürütmek lol!
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:55 pm

şaka yapıyorum he şimdi ciddiye alıp bana bulaşmayın Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:21 pm

ay koptum gülmekden eski sevgilisden korkuyormu öcümüyüm ben
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 4:57 pm

özgecan demiş ki:
ay koptum gülmekden eski sevgilisden korkuyormu öcümüyüm ben
Razz Razz Razz
ben diyrum şantaj yapacaksın çocuğa.artık ne üzerine bilemem ama şantaj Razz
bak esra.özge şantaj yapmazsa bozuşuruz o kadar söyledim Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 5:44 pm

bılem gorursunuz ılerkı bolumlerde
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 7:01 pm

valla ne yapcam ben elimde kasetler mi var ne ah cansel ah ne halllere düşürdü beni
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 9:55 pm

hahahahaha
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 2:35 am

ya bir gün girmedim neler olmuş be arkamdan neler yazılmış özgecim sen beni bilmezsin cidiiye alıp bulaşabilirim ben belli olmaz Razz
ezgüüücüm canum hayatum ben berk hakman ı aşırı seviorum snryoda kankayız başka durum olmcak zaten ama bana sulanıosun falan deme bir sulanırsam varya ohooo nereye gider belli olmaz o Razz:P:P:P
bakın kafayı yiyiorum böyle birden arada olyor ama siz anladınız beni defne-deniz özgeden bahsttim buarada:P
esra sende karıştırdın gerçekten :D
seviyorum sizi :D:D I love you
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:47 am

sakin olun yav sonucda gizem mi yazıyo esra yazıyo ona saldırın hucummmmm
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 8:27 pm

ozge ne dıyosun guzelım sen ıyı mısın:)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: aklımızda kalan soru ısaretlerı.... aklımızda kalan soru ısaretlerı.... Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 2:17 am

özgecan demiş ki:
sakin olun yav sonucda gizem mi yazıyo esra yazıyo ona saldırın hucummmmm
cheers cheers cheers evet ya ben mi yazıyorum esra ya hücmmm bounce bounce bounce
şaka tabiki esra ya dokunmayın geek geek geek

aklımızda kalan soru ısaretlerı....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki