ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En Bahtsız Karakter

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

En Bahtsız Karakter
Esra(19)
En Bahtsız Karakter Vote_lcap14%En Bahtsız Karakter Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Esra
En Bahtsız Karakter Vote_lcap57%En Bahtsız Karakter Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Ezgi
En Bahtsız Karakter Vote_lcap0%En Bahtsız Karakter Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jane
 14% [ 1 ]
Elif
En Bahtsız Karakter Vote_lcap0%En Bahtsız Karakter Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diğer(Siz Belirtin)
 14% [ 1 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:53 pm

Anket sorularına kendimi hiç eklemeyi düşünmedim gayet bahtlı bir insanım Razz .Bu yüzden bana göre en bahtsız adayları seçtim.Buyrun oylayın,bakalım kim en bahtsız karakter? scratch
Bence en bahtsız karakter Esra(Elçin)çünkü en yakın arkadaşı tarafını kaybetti sevdiğinden oldu.Kızın kaderi kötü anlayacağınız.Üzülme ESra bir gün sen de mutlu olacaksın

En son Hande tarafından Çarş. Ağus. 20, 2008 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:58 pm

benım bennnnnnnnnnnnnnnn ahh cansel ahhh
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:31 pm

valla biliyorum hepsi
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:22 pm

benım ben en bahtsız ben acıalrın cocuguyumm
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 8:20 pm

özgecan demiş ki:
valla biliyorum hepsi
ne demek hepsi beaaaa :affraid:
hayır ben bahtsız falan diilim.hatta şıklarda bile olmamam gerekiodu hühhh.bi kere berkimle sinemaya gittik, sinema çıkışı dolaştık, partideye birlikte gittikkkk.çıkıo sayuluruk Razz (bu sölediğime kendi iiliğiniz için itiraz etmeyin esra ve de nagişşş Wink )
yani çoook mutluyum temam mı hıhh.hayatumun aşkuyla düşman çatlatıoz hattaaa Razz
elif abla da bahtsız diil.o görkeme mi kaldı ya.burak'ı var onun.en şanslımız o (benden sonra en şanslı ama Razz )
esram garibim bahtsız ya...canseli kaptırdı ama o da elini sallasa ellisi ya Wink
dilayın da ebru ablayı haklıcağını düşündüğüm için ona da bahtsız demek saçmalık olur Razz
geriye jane kalıo...ama o da bahtsız sayılmaz Wink
ama tam anlamıyla bahtsız olan iki kişi var bence.ve de ikisi de şıklarda yok Razz
1-jose tabiki de.maşallah özge joseye umut verdi.saf ve temiz duygularıyla oynadı.çocuğu istanbulu gezdirmeler falan...istemem yan cabime koy hesabı Wink ama çocuk onu öptüğü için terk etti ya Evil or Very Mad .peki özge çocuk sence seni neden öptü??baştan umut vermicektin güzelim.çocuğu kendine aşık ettin sonra da tekmeyi vurdun yane Razz vah jose vahhhhh...

2-tolgahan...hande ve jane bağa bulaşarak kendilerini yeterince riske attıkları yetmiomuş gibi bi de tolgahanı kendilerine alet ettiler Razz tabii tolgahan handeye aşık ya, oh valla hande hanım her dediğini yaptırıo çocuğa.ama ben biliyorum o için için sevenlerin arasına girmekten(berklen benim) hoşlanmıo ama...hande çocuğun beynini yıkıo Razz handeye aşuk olduğu için bahtsızların en bahtsızı... Razz hande bu ne cazibe bea.çocuğa neler yaptırdın Razz vah tolgahan vahhh Razz Razz Razz
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 8:51 pm

cadoezgi demiş ki:
özgecan demiş ki:
valla biliyorum hepsi

2-tolgahan...hande ve jane bağa bulaşarak kendilerini yeterince riske attıkları yetmiomuş gibi bi de tolgahanı kendilerine alet ettiler Razz tabii tolgahan handeye aşık ya, oh valla hande hanım her dediğini yaptırıo çocuğa.ama ben biliyorum o için için sevenlerin arasına girmekten(berklen benim) hoşlanmıo ama...hande çocuğun beynini yıkıo Razz handeye aşuk olduğu için bahtsızların en bahtsızı... Razz hande bu ne cazibe bea.çocuğa neler yaptırdın Razz vah tolgahan vahhh Razz Razz Razz

1-Tolgahan beyin aklı yok mu uymasın bize biz onsuz da saman altından su yürütürüz.
2-En şanslısı o benim gibi bir sevgilisi var Laughing
3-Ezgi'cim Jose konusunda katılıyorum :) ama Tolgahan konusunda katılmıyorum. Mad
4-Bence 2. en bahtsız sensiz entrika senin üzerinden dönüyor.Allah kolaylık versin bizimle uğraşıyorsun Razz
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 9:44 pm

Ben ya bennn Rolling Eyes Rolling Eyes
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:42 pm

şimdi ben derdim sevdiğim çocukla arkadaşım yüzünden kanka ayağına takılıoruz :)
neyse bencede jose yada jane tabi ezgü ile berk tam belli değilde neyse işte bide ben =) Razz:P:P
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:28 am

ezgi uc ucundan bahsizsın be kızım bir sürü bela var başında hem berkin duyguları da tam net degil erken daha birşey demek icin
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:53 am

aaa ne josesi be Razz .ben mi dedim öp diye o kim oluyormuş öpüyor o hafta tanışıyorum sonra beni öpmeye kalkıyor gerçi 100 yıllar geçse öpemez o ya neyse.asıl bahtsız 2 kişi var
1-ben Razz :iyi niyetim suistimal ediliyor jose kim oluyorsa onu yazık gariban diye ist.gezisine çıkarıyorum arıza ne yapıyor
2-ezgi: Razz yani sen: kızım farkında değil misin kötü tuzaklar kuruluyor hande-jane-tolgahan şeytan üçlüsü Razz sana karşı.ayırırlar kızım seni yaşatmazlar.ama bence berk janeden hoşlanacak bunu seziyorum çünkü jane gidiyor üzülüyor ya .janeyi yaprak dökümündeki şevkete aşık olan iyi kız rolü bekliyor Razz (ne kadar doğru okıza benzemesi bu pek iyi değil sanki açıkgöz birşey Razz )ya da berkin aşkı.tabii ezgi onun ağzını burnunu dağıtır Razz
3:dilay:3 tane oldu ama Razz .yazık ebru gibi bir belası var Razz gerçi kadirle atlatırlar bunu
ama son olarak esra kusura bakma sen de arkadaşının aşkına aşık olmasaydın Razz ya da nagiş sen de cansele:arkadaşımın aşkısın diyip yollasaydın Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:39 am

defne-deniz:D demiş ki:
aaa ne josesi be Razz .ben mi dedim öp diye o kim oluyormuş öpüyor o hafta tanışıyorum sonra beni öpmeye kalkıyor gerçi 100 yıllar geçse öpemez o ya neyse.asıl bahtsız 2 kişi var
1-ben Razz :iyi niyetim suistimal ediliyor jose kim oluyorsa onu yazık gariban diye ist.gezisine çıkarıyorum arıza ne yapıyor
2-ezgi: Razz yani sen: kızım farkında değil misin kötü tuzaklar kuruluyor hande-jane-tolgahan şeytan üçlüsü Razz sana karşı.ayırırlar kızım seni yaşatmazlar.ama bence berk janeden hoşlanacak bunu seziyorum çünkü jane gidiyor üzülüyor ya .janeyi yaprak dökümündeki şevkete aşık olan iyi kız rolü bekliyor Razz (ne kadar doğru okıza benzemesi bu pek iyi değil sanki açıkgöz birşey Razz )ya da berkin aşkı.tabii ezgi onun ağzını burnunu dağıtır Razz
3:dilay:3 tane oldu ama Razz .yazık ebru gibi bir belası var Razz gerçi kadirle atlatırlar bunu
ama son olarak esra kusura bakma sen de arkadaşının aşkına aşık olmasaydın Razz ya da nagiş sen de cansele:arkadaşımın aşkısın diyip yollasaydın Razz
özgeim bu erkeklere iilik yapmaya gelmez anında niyeti bozarlar Razz:P:P:P(çok bilirmiş gibi:P)
öyle olmuyor canım arkadaşımın aşkısın falan aşka söz geçiremiyorsun (buda çok bilirmiş gibi oldu alakam olmadığı halde ama klasik laflar işte öyle derler :) Razz Razz )
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 2:03 pm

bahtsız kızlar kulubü olsun adımız
Misafir
Misafir

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 10:08 pm

ben o klupte diilim Razz
Misafir
Misafir

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 10:10 pm

en bahtsız tolgahan-hande-jane şeytan üçlüsü ve de tabiki de giizemmmm.dördüne de kafayı taktım, benden çekicekleri var Twisted Evil Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 1:41 am

cadoezgi demiş ki:
ben o klupte diilim Razz

katılliom ikizotum bende deilim aman bi kadir gider başka bi kadir gelir demü ama
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:31 am

anam sakin olun ya
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:44 pm

ne oldu ya bir kızıştırdım kavga çıktı kızlar ben şaka yapmıştım ya Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:28 am

bahtsız kızlar klübüyüz biz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

En Bahtsız Karakter Vide
MesajKonu: Geri: En Bahtsız Karakter En Bahtsız Karakter Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:43 pm

bende bahtsız değilim ya banane :D
kankamla mutluyum seviyor mu sevmiyor mu diye düşünmüyorum :D
siz derdinize yanın Razz:P:P:P

En Bahtsız Karakter

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası