ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:20 pm

secincden havlara ucman lazımdı özge
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:27 pm

tamam bır daha bozulmaycagını zannedeıyorum
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:00 pm

özgecan demiş ki:
secincden havlara ucman lazımdı özge
havalara uçmak kadar sevinmedim çünkü o kadar sevince değecek bir olay değil.ben endişelendim daha doğrusu.yani öyle bir sahnenin içinde bulunmak endişelendirdi ya da bilmiyorum hiç hoşuma gitmedi.benimsemiyorum o sahneleri.
şansım böyle ilgilenenler var.anlayışlılar king
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:26 pm

anlamdım canım sende hakllısın
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 7:55 pm

senin şu sahne ne ya sildiler mi?
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 11:27 am

sıldık bosverın acmayın o konuyu
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:51 pm

silindi demek nagişi dört gözle bekliyoruz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:02 pm

hmm pekii anladım açmıyorum harika bir bölüm yinede :)
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 3:59 pm

bencede güzel bir bölümdü :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 5:45 pm

sız 4.bölümü görünnn:)
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 7:22 pm

ne zamn esra 4. bölüm
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 7:24 pm

yarın yazcam gıbı bellıde olmaz benı bılrısın elıfım=)
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 7:25 pm

bilmez miyim Razz sabırsızlıkla bekliyorum Wink

3.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4