ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 5:18 pm

3. bölüm daha siteye konmadı ama ben genede açayım dedümm
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 5:20 pm

iyi yapmışsıın canım :) ne zaman konacak peki :D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:56 pm

esaevet ne zaman konur.cuma mı?
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:58 pm

koydum arkadasalrr ama gorunmuyo okumak cıın bıaraz caba harcayacaksnızzz kusura bakmayınn arkadaslarr
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:09 pm

ya isteklerim hayal oldu.ben joseye kızcaktım sonra o gözüme gözükmeyecekti.iyice şey olmuşum senaryoda ilk hafta öpüyor tamam oldu benim yaşım kaç başım kaç hoşlaşmıyorum böyle sahnelerden
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:10 pm

sızede ne yapsak yaranamıyoruzm tamam sılıyorummm
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:12 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
niye kızıyorsun ben sadece öyle sahnelerde bulunmak istemiyorum dedim.senaryoda olsa hoşlanmıyorum öpüşme filan sahnelerinden.kaldıramıyorum öyle sahneleri ben.kabul edenler varsa istediğiniz yapabilirsiniz ama lütfen banayapmayın.
ayrıca senaryo için teşekkürler.sileceğin içinde teşekkürler.

En son defne-deniz:D tarafından Salı Ağus. 12, 2008 2:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:15 pm

SENARYOYYU AKTARIRIKEN BIR YANLISLIK OLDU ARKADASLAR SIMDI OKUYABILRSINIZ
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:25 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
lütfen...
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:29 pm

bı dahakı senaryoya haletcem sızın aranızda olanalrı zaten senın hakkın olcak alcaz senın fıkırlerını aktıf uye oldugun ıcın bılıyosun sen
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:46 pm

tamam biliyorum ama bu bölümde repliklerimi silemezmisin?lütfen çoooook rica ediyorum.
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:52 pm

yha özgee senin bana yolladığın istek 4. bölüm içindii yani esraların haberi yokktu daha canımm bide bu kadar olay oluncaa sölyemedimm tartışmayın mümkünseee
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:54 pm

tamam zaten sıldımmm
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:55 pm

teşekkür ederim çok çok çok.esra
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:01 pm

evet arkadaslar 3.bolum yorumları buraya
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:28 pm

leynn o ebru nasıl olurda kadir ile dansetcem der ve bnde tamam olur derimm aaaa kızlar bu senaryo gerçeği yansıtmıoo normalde biri gelcek öle yapcak varyaa o kızı döverim ordaa
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:30 pm

anam arap sacı oldu karıştı işler b uebru cok oliyi gercekden bu cansel nerde kimle gelcek ya of of
burcakdilara
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
burcakdilara

Kadın
Yaş : 73 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bilgisayarımda sorun var.Bir süreliğine yokum.=( İş/Hobiler : Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:35 pm

3.bölüm güzel de sanki biraz kısa olmuş kızlar.:s
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:38 pm

bencede biraz kısa gibi sanki
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:42 pm

Esra_19 demiş ki:
leynn o ebru nasıl olurda kadir ile dansetcem der ve bnde tamam olur derimm aaaa kızlar bu senaryo gerçeği yansıtmıoo normalde biri gelcek öle yapcak varyaa o kızı döverim ordaa
ooo sende hemen olur dedin kadirle dansetmesine.kadire güvende bari yada güveniyormuş gibi yap kadir sana 'bana güvenmiyorsun sen' demesin.aynı zamandada ebruya komplo kur.bak burda bilen konuşuyor
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 4:14 pm

kadır bırakmaz maco cocuk
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:58 pm

elinize emeğinize sağlık kızlar
Moderatör
Moderatör

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:01 pm

özgecan demiş ki:
eğer komplo kurmasına bırakmaz diyorsan gizli yapsın
ama eğer dilayı bırakmasına diyorsan eee güvensizlik söz konusuysa bırakır.benden sana dost tavsiyesi dilay.
bu arada elif sen kimi seçeceksin bir tiyo versene Basketball
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:04 pm

defne-deniz:D demiş ki:
özgecan demiş ki:
eğer komplo kurmasına bırakmaz diyorsan gizli yapsın
ama eğer dilayı bırakmasına diyorsan eee güvensizlik söz konusuysa bırakır.benden sana dost tavsiyesi dilay.
bu arada elif sen kimi seçeceksin bir tiyo versene Basketball
valla hiçbirini seçmicem özgee aldım başımı gidiyorumm ben Rolling Eyes Rolling Eyes Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

3.Bölüm Yorumları Vide
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Yorumları 3.Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:14 pm

valla uctu gercekden senaryo

3.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki