ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

çılgın üniversite 2. bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

çılgın üniversite 2. bölüm Vide
MesajKonu: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:51 pm

http://www.metacafe.com/watch/1598337//
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:52 pm

buyurun baylar bayanlar 2. bölümümüz....
bu seferki bölüm bayağı uzun oldu.9 dakika 52saniye...ve beni bayağı uğraştırdı resimleriyle olsun vs.umarım beğenirsiniz...
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 4:55 pm

ozge ellerıne saglıkk
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 6:01 pm

eline sağlık canım benim çok güzel olmuşşşş
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 5:01 am

ellerine sağlık harika olmuşş :D

En son gizemclk tarafından Paz Ağus. 10, 2008 10:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 8:05 am

harika olmuşş elinize sağlıkkkk süper yhaa
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:03 pm

süpersin ben bunu izlememişmiyim
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:15 pm

hepinizin beğenmesine sevindim :)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:16 pm

ben bunu görmemiştim yada gördüm zannediyordum tekrar sagol
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:20 pm

rica ederim.
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:25 pm

aklıma birşey geldi bir anket acalım işte 1. bölüme en uygun şarkı diye sende ona göre video yap naıl olur bence güzel olur 3 daha yapmadın anket acayımmı
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:26 pm

bilmem açabilirsin ama ben o müzikleri nasıl bulacağım ve açma ya boşver çünkü bilgisayara çok müzik eklemiyorum ben.abim ekleme diyor çok fazla :D abisinin kardeşi çizgimden çıkmayayım
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:32 pm

hımmmmm tamam o zaman sen nasıl istersen benimki bir fikirdi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:34 pm

ya benim elimde değil.o yüzden kusura bakmayın emir büyük yerden
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:37 pm

tamam sorun degil benimki sadece bir fikirdicanım
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 2:01 pm

arkadaşlar 3. bölüm videosu yarın elinizde olacak...
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 2:02 pm

bugün de olabilir :D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 2. bölüm çılgın üniversite 2. bölüm Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 2:03 pm

yaşasın :D merakla bekliyorummm :D

çılgın üniversite 2. bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası