ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Vide
MesajKonu: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:25 pm

Dizi arkadaşları film için yeniden buluştu
Film için saçlarını kestirdi
Bu yıl tatil yapamayacak Film için saçlarını kestirdi
'Güz Sancısı'nda bir hukuk öğrencisini canlandıracak olan Belçim Erdoğan, bu proje için saçlarını kestirdi. "Senaryoyu okurken, Yılmaz da bana destek oldu ve kesinlikle bu filmde yer almam gerektiğini söyledi" diyen genç oyuncu, gazetecilerin 'Bebek istiyor musunuz?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Çocuk planlı bir şey mi bilmiyorum. Ama seneye çocuk yapmayı düşünüyoruz. Tabii Berfin var ama çocuğum olsun istiyorum. Kendimi anneliğe daha yakın hissediyorum."

Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) 29f85f1bf4cd184492c6b78ux4
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:17 am

bence böylede güzelll :D ama ben uzun saç severim yinede beğendim :)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:18 am

gizemclk demiş ki:
bence böylede güzelll :D ama ben uzun saç severim yinede beğendim :) teşekkürlerr:D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:27 am

bence de böyle de çok güzelFilm İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Shy21ae9
nesli__sah
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : kocaeli İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 11:09 am

bence belçim her haliyle güzel canım o benim
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 8:03 pm

zaten guzel ne yapsa yakısıyo
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:06 pm

ay bende cok kısa kestirdi zannettim zararı yok
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:42 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
zaten guzel ne yapsa yakısıyo
yani.aynen katılıyorum.
afro
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 4:13 pm

yine cok güzel olmuş
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:17 am

evettt bencede saç hem bu uzarrr :):):)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 12:29 pm

yani evet uzar afro
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:51 am

defne-deniz:D demiş ki:
yani evet uzar afro
ifade süper ya bonus:D bounce bounce

Film İçin Saçını Kestirdi(Belçim Erdoğan)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası