ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2.bölüm fragmanı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 1:40 pm

http://www.metacafe.com/watch/1576883//
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 1:41 pm

buyurun baylar bayanlar özge çılgın üniversite esra nagiş senaryo 2. bölüm fragmanını sunar :D
nesli__sah
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : kocaeli İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 2:28 pm

vay frangmanda geldi artık bitek yeni bölüm kaldı. çok güzel olmuş frangman ellerine sağlık
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:32 pm

Özge koptum gülmekten ya bravo benim kısmım hele öldüm ya :D
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:40 pm

NagiŞ ElÇiN demiş ki:
Özge koptum gülmekten ya bravo benim kısmım hele öldüm ya :D
neden ya Embarassed Razz
burcakdilara
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
burcakdilara

Kadın
Yaş : 73 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bilgisayarımda sorun var.Bir süreliğine yokum.=( İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:55 pm

Ellerine sağlık canım.Çok güzel olmuş.Bir de bölüm gelse.
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:56 pm

nagiş varya o kadar duygusal yaptım cansel kara kara düşünüyor beren ağlıyor filan birşeyin olmazsa bozuşuruz he Razz Razz olsun artık bir hastalığın yoksa durum komedi
dilay çok kızacak harunun ofis odası resimlerinden biri birazcık aldatmaolayı hatta bayağı...
Razz karıştırmışım ortalığı bayağı ya Razz

En son defne-deniz:D tarafından Ptsi Ağus. 04, 2008 1:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:22 am

anam çok güsel olmşş canım benim yhaaa eline sağlıkk tamda uygun olmşş kapınn ardı falann
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 10:36 am

Yok canım süper olmuş ya güldüö derken nasıl uydurdun falan onlara :D
Yoksaa müthişş :D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:10 am

harika olmuş ya ellerine sağlık şarkıda müthişşş :) :)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 7:59 pm

ellerıne saglık ozgeeeee
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 10:20 am

anam daha ben yeni görüom fragmanı Razz özge süpersin ya bayıldım Razz bu kdar heyecan veren başka fragman bulamayız valla.çok yaratıcı olmuş Wink
3. bölümün fragmanını da yapcan mı bounce confused Rolling Eyes Embarassed
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 10:43 am

evet özge hane 3. bölüm fragmanı haaa nirdee
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:35 pm

fragman müthiş
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:58 pm

3.bölüm hemen geldi diye yaparken bitirdim 3. bölüm fragmanını.
senaristlere de yazık.hemen yapsalar böyle oluyor geciktirseler öyle Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:09 pm

3. yü bekliyoruz
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 7:28 pm

özgecan demiş ki:
3. yü bekliyoruz
tamam hemen hazırlıyorum.yarına elinizde olur Basketball
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 1:30 pm

tamam yine müthiş olacak o kesin
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:16 pm

özgecan demiş ki:
tamam yine müthiş olacak o kesin
Embarassed Embarassed Embarassed
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 7:04 pm

ay gülermiş utanırmış elini cabuk tut özdeli
Moderatör
Moderatör

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:27 pm

tamam ya Embarassed
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

2.bölüm fragmanı Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm fragmanı 2.bölüm fragmanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:00 am

ayy iyice utandı :D

2.bölüm fragmanı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası