ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

çılgın üniversite 1. bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

çılgın üniversite 1. bölüm Vide
MesajKonu: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:28 pm

http://www.metacafe.com/watch/1555793//
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:28 pm

buyurun beyler bayanlar.1. bölüm sizlere açık...
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:50 pm

ellerıne saglık vallaha harıka ne denırkı superrr
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:54 pm

vallaha ozge bu gıdısle senaryoda her dedıgın olcak :D super olmus tebrık ederım baya bır emek harcamıssınn banada dokundurmussnnn :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:57 pm

ayy çok güzel olmuş özgecim valla ellerine sağlık ya ben vazgeçtim evllikten fln görkem ne kadar kötü bakıyor, evlenirsek kesin döver benü.. Razz Razz Embarassed
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:00 pm

elıff karar ver artıkk canım benımm :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:02 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
elıff karar ver artıkk canım benımm :D
ben size bağlıyım cnm senaryoya yani, oyunculuk profosyonellik ister, duygusal bakmıyorum işe,, havaya girdim bile..=) Razz Razz Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:11 pm

ayy özge canım eline sağlıkk süper olmşş dier bölümler içinde bekliozzz süper olmşş yhaaa
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:25 pm

valllha donup donup bı daha ızlıyomm
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:49 pm

süper valla çooo..kk cizel olmuş Razz
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:56 pm

esra sana da dokundurdum doğru:P pirat
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 5:06 pm

Vaayy
Ayakta alkışlıyorum seni :D
Süper olmuş ya ayy bravo
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 9:34 pm

defne-deniz:D demiş ki:
saol ya tesekkur ederım
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:33 am

eSrA ElÇiN demiş ki:
saol ya tesekkur ederım
rica ederim ne demek Razz Razz Razz
ama ne yapayım dizideki karakterin böyleydi Embarassed
burcakdilara
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
burcakdilara

Kadın
Yaş : 73 Kayıt tarihi : 17/07/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bilgisayarımda sorun var.Bir süreliğine yokum.=( İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:40 am

Ellerine sağlık canım.Çok güzel olmuş.
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 6:02 pm

ozge ben sana ne yaptım boylee bana kotusunn :D
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 7:23 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
birşey yapmadın ya ama dizideki karakterin öyle anımsattı hani nagişle canseli çekemiyorsun gibi o yüzden öyle yazdım seninle alakası yok Razz Razz Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:52 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
birşey yapmadın ya ama dizideki karakterin öyle anımsattı hani nagişle canseli çekemiyorsun gibi o yüzden öyle yazdım seninle alakası yok Razz Razz Razz
yok dızıdekı karekterım oyle degıll nagısı bır hafta bos bıraktım oyle yazmıss :D :D
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:15 pm

demekki bu iş bir hafta boş bırakmaya gelmiyor... Razz Razz Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:39 pm

yok o dedı bana ılham geldı yazcazm yaz dedım bende guvendıgım ıcın
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 12:42 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
yok o dedı bana ılham geldı yazcazm yaz dedım bende guvendıgım ıcın
[flash]hımm anladım[/flash]
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 1:23 pm

ama artık böle şeyler olmicak yha bu arada abi 2. bölüme bi fragman yapılsaydı keşke ama nese artıkk :D:D
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:25 pm

ya harika olmuş
kızlar ben yeni üye olabildim anca videolardan zaman bulup beni de yazın senaryoya ya okanla ya da berkle ilgili olsun mümkünse
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:26 pm

işte benim adaşım kötüyüz biz kötüyüz dimi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: çılgın üniversite 1. bölüm çılgın üniversite 1. bölüm Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:41 pm

özgecan demiş ki:
işte benim adaşım kötüyüz biz kötüyüz dimi
Twisted Evil Razz Razz

çılgın üniversite 1. bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki