ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2.bölüm özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:24 pm

evet arkadaslar 2.bölüm özeti

LEVENT İN HAYATINI ETKİLEYEN OLAY NE?
ELİF GÖRKEM'İ AFFEDECEK Mİ?
KADİR'İN OFİSİNDE NELER OLUYOR?
NAGİŞ'İN HASTALIGI NE?
AVUKATLIGI BEKLERKEN GAZETECİ OLAN KİM?
BELÇİM'İN SEBEB OLDUGU OLAY NE?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI BU HAFTA ÇILGIN ÜNİVERSİTE' de afro

En son eSrA ElÇiN tarafından Salı Tem. 29, 2008 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:24 pm

evet arkadaslar ne dusunuyosunuzzz
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:26 pm

Güzel sorular :D Cevaplarını merak ettim ben de Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:27 pm

NagiŞ ElÇiN demiş ki:
Güzel sorular :D Cevaplarını merak ettim ben de Razz
:D :D :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:28 pm

görkem çok bekler diğerlerini bilemiycem maalesef... Razz Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:28 pm

valla sorular güsell cavplarıda inşallah güzel olrrrrr
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:35 pm

kadirin ofisinde neler oluyor çok merak ettim.. Embarassed bounce
coquettish
Moderatör
Moderatör
coquettish

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : Leventimin yanından ve mitingden... İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:36 pm

yaa leventin hayatını etkileyen olay ne yaaa...merak ettim şimdi....:S:S:S
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör
defne-deniz:D

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:46 pm

avukatlığı beklerken nasıl gazeteci oluyor yanlış üniversiteye mi gitmiş zuha komedi:Dben miyim o leyla yoksa Laughing
elif affetmezmiş .kadirin odasında ebru bir haltlar karıştırdı yine ama bakalım:D
ebru abla sözüm sana değil karakter ebruya Razz
nagiş verem oldu 3 aylık ömrü kaldıı zuha:Dyok ya hamile yapar bu kendini klasik filmlerdeki gibi.nagiş öyle bir durumda seni arkadaşlıktan menederim valla olmasın öyle Evil or Very Mad
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:53 pm

Güzel sorular.2.Bölüm ne zaman geliyor?
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:53 pm

cuma günü die beklioss bakalımmmm
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:55 pm

ozgee muthıs bır degerlendırme
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:00 pm

adass yardımcısınn ama cok tuyo verıyosnn canım benımm durdur kendını bıraz :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:01 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
adass yardımcısınn ama cok tuyo verıyosnn canım benımm durdur kendını bıraz :D
bence de Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:02 pm

cok verdın zaten mıllet cozduuu :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:04 pm

ya biz görkiyle nolcazz hala çözemedi ben.... Razz :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:05 pm

yakındaa cozersın canımmm :D
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:11 pm

Belçim neye sebep oldunnnnn sennn Razz

Kadir ofisinde biriyle yakalanıcak Esra katik olacak Rolling Eyes

Nagişin 1 yalık ömrü kalıcak Canselin onunla olmasını isticek Razz

Levetn eski sevgilisi çıkıcak oraya berfinle aralarını bozucak

Elif görkemi affetmicek sürüm sürüm süründürcek Laughing

Avukatlığı beklerken gazeteci olan saftirik afedersiniz Ayfer Döner Dönmezden başka saffkoloz değildir Rolling Eyes Razz

Baya tahmin yürüttüm bide doğru çıkarmış Razz
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:13 pm

aaaaa valla mı Rolling Eyes şaşırmamak gerek bi saftirik ayfot var zaten Rolling Eyes

diğerleri doğru çıkıcakmı acep Laughing
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:17 pm

onları bilemem söylersem beni senaristlikten atarlarrrr
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:18 pm

ülee demeyün ayferime hıh!! Sad
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:20 pm

ben sana söyle demiyorum esrotum :D

Neyyyyyy Ayferimmi Rolling Eyes neyse..
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:23 pm

adas adasssssss ah ah sen benı katıl etcennn :D ay bı sus senaryoyu dokulduncen sımdı bır bos bıraktıpp neler ettın yaww :D ah adasım ah :D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:30 pm

sen bu adaşa güvenirsen esracım daha çoook ahh çekersin.. Laughing
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

2.bölüm özeti Vide
MesajKonu: Geri: 2.bölüm özeti 2.bölüm özeti Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:33 pm

öle bişey demedim esra şaka yaptım neden alınıyorsun hemen Wink

2.bölüm özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki