ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kadir mi görkem mi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

arkadaşlar K.Görkem Aslan mı yoksa Kadir Özdal mı
Kadir özdal
kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_lcap62%kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_rcap
 62% [ 8 ]
K.görkem aslan
kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_lcap23%kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_rcap
 23% [ 3 ]
ikiside tipsiz
kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_lcap15%kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Toplam Oylar : 13

Yazar Mesaj
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:06 pm

Kadir Özdal diyorum
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:10 pm

Hande demiş ki:
Kadir Özdal diyorum
hande çoooook teeesüf ederimm hani sen görkemi seviyordun , karizma diyodun ben sana güveniyordum Sad Sad
2.si esra görkem senin lafınla hareket etmezz cnm Mad
3sü maç 90 dk daha bitmedi oylama.. Razz
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:16 pm

ben birasdan oylamayı kapatcam canımmm
baskı yapma millete
abim seninle evlenmek istemio işte kabul ett
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:28 pm

Görkem diyorum adam baştan sona karizma valla kim ne derse desin Razz
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:31 pm

hele şükür yeğenimm geldii.... arkadan geliyoruzz.. :)
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:43 pm

Yaa Kdir ve Görkem çok farklı kadirde yahuşuklu ama ben görkem diyorum ona bakınnca direk aklıma karizma geliii Razz
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 11:20 am

Esra_19 demiş ki:
özge gel bizim gelin sen oll ben elifi gelin die istemiomm :D:D:D
bana uyar Razz Razz
elif bence görkemi bırakmamalısın.burak a baksana nagişle filan çok iyi cansel operasyonlarında kullanılacak kıskandırma amaçlı bence sen görkemi al uzatma görkem daha iyi bence hem seni de seviyor burakın ne olduğu şuanda belli değil işini şansa bırakma Razz Razz Razz ....
dost nasihati Razz Razz Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 1:55 pm

benim icin zor degil taiki kadir
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:10 pm

özgecan demiş ki:
benim icin zor degil taiki kadir
aaaa görkemi neyini beğenmiyorsunuz ya 3 tanecik oy almış. scratch
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 4:10 pm

sevmiyorum ben ya ne biliym aside gıcık oldum ona
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 4:12 pm

aside gıcık mı oldun.aaa.ben asiyi aldırmıyorum.ama görkemin hatırla sevgilideki rolünden sonra ne rolü olursa olsun severim. Razz
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:00 pm

kızım ORDA MAHİR CAYANDI nasıl sevilmez ben dizideki rollerini boşver ben görekeme gıcıgım niye dersen daha cok büyük bir projeden yeni cıktı 2 gün olmadan rakip diziye cıgık bir rolle girdi sinir oldum ya sen dizidede olsa mahir cayan oldun en azıdan biraz daha beklemeyeliydi bence
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:03 pm

haklısın o konuda.mesela biz hs.biz dede konuşmuştuk barış koçak filan oynamasın diye.oynamıyorda zaten.görkemde oynamasaydı keşke ama oynadı ya burdan görkemle barışın oynama amaçlarının farklılığını anlıyoruz aslında.
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:10 pm

bana yaptıkları savunmada şu neymiş eyer ara verseymiş yüzü unutulrmuş eyer 2 3 ay icinde yüzü unutulacaksa hic olmasın daha iyi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:12 pm

yüzü mü unutulurmuş?bunu o mu söylemiş?
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 5:18 pm

hayır canım
ben bu konu hakkında hs yazı yazmıştım ord kimdi hatırlamıyorum onun yorumydu bu görkemin degil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:17 pm

ikisi de tipsiz Razz
valla ikisine de o gözle bakmaduğum için bilemicem Razz sonuna kadar berk berk berk **BERK** Razz Razz Razz
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:21 pm

özgecan demiş ki:
hayır canım
ben bu konu hakkında hs yazı yazmıştım ord kimdi hatırlamıyorum onun yorumydu bu görkemin degil
eee o zaman niye böyle diyorsun pirat
görkemin suçu yok yani :D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:36 pm

kadürrrrrrrr kadüüürrrrr :D:D:D
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:37 pm

görkeeeeem görkeeeeeem
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:38 pm

özgecan demiş ki:
kızım ORDA MAHİR CAYANDI nasıl sevilmez ben dizideki rollerini boşver ben görekeme gıcıgım niye dersen daha cok büyük bir projeden yeni cıktı 2 gün olmadan rakip diziye cıgık bir rolle girdi sinir oldum ya sen dizidede olsa mahir cayan oldun en azıdan biraz daha beklemeyeliydi bence
bencedee Mahir Çayan oldu o kadar nasıl sevilmez yaaa bom
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:39 pm

ama hala kadir diyorsun Suspect
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:41 pm

hahah ikili oynuyorum sen bilirsin benim gibileriii :D:D:D
ya seviyorum ben o adamı tabikii karizmatik ama kadir i daha çok ordada katıldığım yer Mahir Çayan ı oynamış o adam sevilmez mii :D:D:D
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 1:24 pm

kadir kadir kadir kadir
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: kadir mi görkem mi kadir mi görkem mi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 1:25 pm

aaaa siz ne anlarsınız hoh Razz
bilirim tabii gizem Laughing

kadir mi görkem mi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki