ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangisini Seçsin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

arkadaşlar cansel senaryoda nagişi mi seçsin yoksa esra yımı
nagiş elçin
Hangisini Seçsin Vote_lcap58%Hangisini Seçsin Vote_rcap
 58% [ 7 ]
esra elçin
Hangisini Seçsin Vote_lcap42%Hangisini Seçsin Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Toplam Oylar : 12

Yazar Mesaj
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:56 pm

Arkadaşlar cansel senaryoda kimi seçsin nagişi mi yoksa esra yı mııı
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:58 pm

kimi isterse onu seçsin valla tercih canselin Razz Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:59 pm

ELİF demiş ki:
Laughing Laughing :D
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:00 pm

Heyt lan :D
Oy verun işte komedi :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:01 pm

benı secın benııı :D Laughing bırıne verdım ama kımekıııı :D Laughing
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:03 pm

belki cansel tuba ya da bereni sevcek niye 2 seçenekle kısıtlıyorsunuz kii Razz Razz Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:04 pm

ELİF demiş ki:
belki cansel tuba ya da bereni sevcek niye 2 seçenekle kısıtlıyorsunuz kii Razz Razz Razz
kızım hatırlatırım senarıst bızızz hahahah yasaın kotulukk Laughing :D Laughing :D
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:05 pm

Allah allah yapma ya sen bak benim gözüme ben de o göz var mı???
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:06 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
ELİF demiş ki:
kızım hatırlatırım senarıst bızızz hahahah yasaın kotulukk Laughing :D Laughing :D
ben öğrenci-hoca aşklarına karşıyım hem beren ve tuba ne güzel kızlar yaşı yaşına... Razz Razz Razz Razz davul bile dengi, dengine Razz Laughing
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:07 pm

Sen unuttun galibaaaa Senaryo yazarlarının kim olduğunu valla Görkem de hoş çocukk...Çok talibi olcak gibi..Aa onu bırakta Burak of bi içim su yaa..Naapsam bana mı aşık olsa
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:06 pm

ELİF demiş ki:
eSrA ElÇiN demiş ki:
ELİF demiş ki:
ben öğrenci-hoca aşklarına karşıyım hem beren ve tuba ne güzel kızlar yaşı yaşına... Razz Razz Razz Razz davul bile dengi, dengine Razz Laughing
askın yası yoktur bebısımmm bıze dokunmaz yass ayrıcaa ogretmen ogrencfı askıda oalbılrı aramızda fazla yok zatenn
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:09 pm

senın ıcın haın planlarım vardııı elıfcımm artık uygulamaya koymamnın vaktı geldı :D Laughing
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:10 pm

tehdit etmemyelüm lütfenn tamam benim de görkemle aramda yaş var şimddilükk siz kazandınızz Razz Razz Razz cansel için görkiyi riske atamam Razz
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:11 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
senın ıcın haın planlarım vardııı elıfcımm artık uygulamaya koymamnın vaktı geldı :D Laughing
ne planların vardı esra süle bakiim Mad Mad
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:13 pm

ben adaşıma mı versem nagişimemii ayy ben en son vercem oyumu kıslarr hade görelim bakalım :D:D:D
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:14 pm

birileri abimi sevmiodu hani istemiodu benim burağım var diodu ne olduuu
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:15 pm

valla ben senaryoda nagişi cansele brz daha yakın gördümm ona verdim (senaristler öle yapmışş) Wink
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:16 pm

Ya ver işte şimdi :D
Önde gidiyom zuha
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:17 pm

Esra_19 demiş ki:
birileri abimi sevmiodu hani istemiodu benim burağım var diodu ne olduuu
1.si konuyu amacından saptırmayalım, konu bu değil Wink
2.si ben görkemi seviyorum evlenmek istemeyen senin abin Evil or Very Mad Sad
Brooke Davis
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
Brooke Davis

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Tree Hill İş/Hobiler : kitap okumak,film seyretmek vs... Lakap : martiz,funfun,faith

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:16 pm

ELİF demiş ki:

aynen:):):):):):)
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:18 pm

Ollleeeyy Elifot bana verdu:D
Eee noolcaktı baska Razz
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:18 pm

Brooke Davis demiş ki:
ELİF demiş ki:

aynen:):):):):):)

Yaaa ver işteeee birimizeee :D
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:27 pm

ben adaşım esraya verdimmm hıh nagişim alınma ama isterdmki 2 tane canmsel olsn ama 1 tane var
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:27 pm

benm abim seni sevio ama sen onu 2. bölümde aldatca gtcen burağı bulcan hıh elif
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın

Hangisini Seçsin Vide
MesajKonu: Geri: Hangisini Seçsin Hangisini Seçsin Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:31 pm

Esra_19 demiş ki:
benm abim seni sevio ama sen onu 2. bölümde aldatca gtcen burağı bulcan hıh elif
nerden biliyorsun kii Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil

Hangisini Seçsin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki