ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

en beğendiğiniz karakter

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

arkadaşlar senaryoda en çok beğendiğiniz karakter kim
Kadir Özdal
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap18%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Cansel Elçin
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap29%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Belçim Erdoğan
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap18%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Okan Yalabık
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap6%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Levent Akkök
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap6%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Burak Sağyaşar
 6% [ 1 ]
Tolgahan Sayışman
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap12%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Kanbolat Görkem Aslan
en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_lcap5%en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Toplam Oylar : 17

Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:18 am

gizemclk demiş ki:
cadoezgi demiş ki:
gizemclk demiş ki:
defne-deniz:D demiş ki:
gizemclk demiş ki:
burdayım ben burdayım Razz
gizem evet özge.
gizem foyan ortaya çıksın diye yaptım.ezgiye yamuk yapma delirtme başımıza getirtme Razz
tamam bu konuya devam etmiyorumm o zaman :D:D:D ama yapmam ben yamuk ezgü ye ya bilir o benii :D
ezgiye yamuk yapsan paralar o seni Razz
bencede paralar ama sevginin önüne geçemez Razz
ezgümü seviyorum siz bozcaksınız bizim aramızı Razz:P:P:P
yooo sen arkamdan iş çevirion sonra suçu hiççç özgeye atma Twisted Evil arkadaş markadaş demem paralarım gizem(bu da bi dipnottu Razz )
msnde konuşmamış mıydık canım bizzzz???? Exclamation Exclamation Exclamation
konuştuk ama hala devam edion berke sulanmaya hohhh
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 9:03 pm

sulanma falan yok kızım açıkladık herhalde o kadar sen değil miydin o Razz ??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:15 am

gizemclk demiş ki:
bak gizemcim sorun berk diil senin bu halin cnmmm.senin yaptığını gamze melikeye yapmıştı sonucu gördük hepimiz Wink bilmem anlatabiliomuyum...
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 12:00 pm

sıtttt kavga yokk ezgı tamam gızem tamam bırakın su berk muhabbetınıde ıkınıze soyluyorum yeter
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:25 pm

cadoezgi demiş ki:
gizemclk demiş ki:
bak gizemcim sorun berk diil senin bu halin cnmmm.senin yaptığını gamze melikeye yapmıştı sonucu gördük hepimiz Wink bilmem anlatabiliomuyum...

katılıyorum ikizotum sana hemde sonuna kadar gamzeye olanları biliosunz başınıza gelsn istemiosanız bnce uraşmayınn
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:28 pm

Dilay demiş ki:
cadoezgi demiş ki:
gizemclk demiş ki:

katılıyorum ikizotum sana hemde sonuna kadar gamzeye olanları biliosunz başınıza gelsn istemiosanız bnce uraşmayınn
evt yani uğraşmayın, ikizitomla benü de uğraştırmayın Razz Razz Razz
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:39 pm

höst noluyo be berk sizin tapulu malınız mı hayran olur olur aaa sahiplendiniz hemen çocuğu Razz ezmeyin gizemi.gönül bu Razz hem birtek o hayran değil ki hoh.uğraşmayın gizemimle(ben de ortalığı karıştırdım karıştırdım şimdi ne diyorum Razz Razz Razz
neyse kavgaya devam edin siz biraz daha kızışsın ortam bende berki yürüteyim kenardan .siz kavga ederken Razz Razz
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:41 pm

cadoezgi demiş ki:
Dilay demiş ki:

evt yani uğraşmayın, ikizitomla benü de uğraştırmayın Razz Razz Razz
gizem laf attı sana aaaaa ben olsam bu lafın altında kalmazdım Razz Razz Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 7:43 pm

açıkçası kırıldığımı söylemek istiyorum kızlar bir şakadan gamzeye getirmeniz beni çok üzdü ayrıca ben gamze nin yaptığını yapmıyorum herkes sevebilir ben ezgi sadece senin için sevmiyorum eniştem falan dedim burada şakasına takılıyorduk bir şaka üzerine çıkmıştı ama sende sağol yinede ama ben siteyi seviyorum ve sorun çıksın istemiyorum esracım yok kavga falan olmaz konu kapandı özgecim desteğin için teşekkürler canım :)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 8:30 pm

ya evet bu bir şakaydı ben ve gizem arasında olan tamam bu yazıları unutun aranızı bozdum durduk yere ya.of şakasına sizi kızıştırayım dedim ama ciddiye aldınız be cidden kızıştınız.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 8:34 pm

ya evet bu bir şakaydı ben ve gizem arasında olan tamam bu yazıları unutun aranızı bozdum durduk yere ya.of şakasına sizi kızıştırayım dedim ama ciddiye aldınız be cidden kızıştınız.
ya olur mu öyle şey canım senin bir suçun yok lütfen yapma böyle olur mu tamam bak bitti işte :D:D:D
aramızda şakaydı uzadı bitti bu kadarrr :):):)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:25 am

bir zamanlar canseldi of of
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:44 pm

neden karamsırlığa düştün ya Sad
hem neden bir ara canseldi artık değil mi?
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:34 am

öylede acayip icim kakardı senaryoda valla bilmiyorum ne olcak
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:08 pm

bende merak ediyorum ya neler olacak neler bekliyor bizi :)
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:10 am

merak etmemek eldemi neler yapıcam acaba
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: en beğendiğiniz karakter en beğendiğiniz karakter - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:29 pm

benimtahminlerim vardı yazdım :D

en beğendiğiniz karakter

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3