ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Bölüm Yoruımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:57 am

Ali değil miii???
Belçim Delisi
Foruma Isınmış
Foruma Isınmış
Belçim Delisi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 50 Nerden : Belçim'm Rıfat'm;) İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:36 pm

Hayır Ahmet..

Ali dizide ki adı
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 1:58 pm

pardon hata bızde 2.bolume duzeltırız
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:22 pm

mükemmel olmuş ya çok beğendim okurken çok etkilendim ellerinize sağlık harika:)
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 4:56 pm

:D Beğenmene sevindik canım
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör
defne-deniz:D

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 5:51 pm

gizemclk demiş ki:
mükemmel olmuş ya çok beğendim okurken çok etkilendim ellerinize sağlık harika:)
ben bunu öneri bölümüne yazmıştım ama sileyim o zaman ayşenur benden önce davranmış...
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 9:28 pm

evet begenmene sevındıkkk
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:57 pm

eSrA ElÇiN demiş ki:
böyle güzel senaryo olacak ben beğenmeyeceğim:) cheers
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 6:07 pm

gizemclk demiş ki:
eSrA ElÇiN demiş ki:
böyle güzel senaryo olacak ben beğenmeyeceğim:) cheers
:D :D
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:29 pm

yeni okudum elinize saglık cok güzel
sultan93
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
sultan93

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 26/06/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : konya İş/Hobiler : öğrenciyim hobim gitar çalmak, şarkı söylemek Lakap : güllüşah

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:00 pm

bence çok süper olmuşşşş
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:19 pm

cok güzel bir başlangıc olmuş
gürcan
Geçerken Gözatmış
Geçerken Gözatmış
gürcan

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 15/08/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : belçimin kalbnden İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Yoruımları 1. Bölüm  Yoruımları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 9:59 am

baslangıç içi n çok i olms

1. Bölüm Yoruımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2