ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( Vide
MesajKonu: arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 1:02 pm

Arda'nın yakınları hastaneye akın etti
arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( 1Galatasaraylı Arda Turan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanan karşılaşmanın sonlarına doğru saha içinde yerde kaldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Tansiyon nedeniyle rahatsızlandığı bildirilen Arda'nın durumunun iyi olduğu açıklandı.

Arda Turan, Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Arda'nın yakınları ve arkadaşları hastaneye akın etti. Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Şükür, eski Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Galatasaray futbolcusu Hasan Şaş ile Arda'nın yakınları ve arkadaşları hastaneye geldi.

Arda'nın bazı yakınları gözyaşlarını tutamadı. Hastane koridorunda endişeli olarak bekleyen yakınları ve arkadaşları Arda hakkında birbirlerinden ve yetkililerden bilgi almaya çalıştı.

Haluk Ulusoy, hastanede yetkililerle görüştükten sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Arda'nın durumunun gayet iyi olduğunu söyledi.

Ulusoy, "Doktorlar yarın sabaha kadar burada müşahede altında tutulacağını söyledi. Kendisi ile konuştum. Maçtan evvel çok stresli ve yorgun olduğunu söyledi. Arda'nın rahatsızlandığı sırada maçtaydım. Korktuk. Arda'yı o halde görünce ben hastaneye geldim. Allah'a şükür korktuğumuz gibi bir şey olmadı. Kendisine geçmiş olsun." dedi.

Hasan Şaş ise, "Bir rahatsızlığı olmuş midesi ağrımış galiba. Ciddi bir sorunu yok. Uykusuz kalmış yorgun düşmüş galiba. Durumu gayet iyi. Hatta şakalaştık." diye konuştu.
arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( 2arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( 4 agla Sad Question Question Question canum benim ya maçta ööle birden yere yatınca korkuttu bizi
ama bişeyi yokmuş çok sükür pirat
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 5:39 pm

evet sımdı daha ıyımısss
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 11:06 pm

bende hemen seni düşündüm canım çok üzüldüm geçmiş olsun :D
teşekkürler
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :( Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:17 pm

valla benimde ödm koptuydu ama iimiş şimdi :D

arda turan hastaneye kaldırıldı :( :( :( :(

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası