ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şiir YARIŞMASI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 12:57 pm

bitirirsemmi:S anaamm ben başladım bile daha:D ama ben tek yazamamki esraa birini daha bul bana yardım etmesi için. %30 luk kısmını ben yazarım anca.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 10:29 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
ellerıne saglıkk canımm guzell olmus anlarıyorum sızıde sınavlar falann sızde haklısnızz ama benıde anlayınn ben hergun buraya gelıp bır seyler yapıyorum bunu senın ıcın soylemıyorum gızem hepınıze soruyorumm benım bır gun bıle gırmedıgımı gordunuz mu hıc paylasım eksık bıraktıgımı gordunuz mu neyseee tamam senaryo denızde o ne zaman bıtırse okursnuz artık

ben sana hak veriyorum zaten ama sende biliyorsun ki bende hergün girmeye yorumlarımı paylaşımlarımı yapmaya özen gösteriyorum biliyorsun zaten bana söylüyorsun demiyorum yanlış anlama sakın canım haklısın zaten....
bana kırılmamana sevindim :)
beğenmenizede çok sevinddim arkadaşlar okk
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:07 pm

özür dilerim Sad bu kimya sınavı maf etti beni Sad Question
meleğim nolurrr afet beni Question
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 4:26 pm

esra bence biraz daha uzat bu yarışmanın süresini. 2-3 kişi daha ekler oylama yapılır. yani sen bilirsin yinede.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:59 pm

yok canım olmaz ya haklı süresi vardı sonuçta yeni senaryo gelsin biran önce :D
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 8:52 pm

esra çok çok çok özür dilerim ebnim bu hafta hem yazılım hem deneme sınavım vardı gerçekten özür ama bu konuda fazlada yeteneğim yok...
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: Şiir YARIŞMASI Şiir YARIŞMASI - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 3:11 pm

okul yüzünden çok aksattım siteyi ya malesef:(

Şiir YARIŞMASI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2