ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burak Hakkı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:01 pm

Gerçek Adı : Burak Hakkı

Dogum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 23 Mayıs 1972

Hayat Tarzı : Sakin, Pozitif, Evcimen

Giyim Tarzı : Casual, Spor

Boy : 190

Ağırlık : 82

Ayakkabı No : 44

Göz Rengi : Mavi

Saç Rengi : Kumral

Hobileri : Tavla,Internet , PS2 oyunları, Ralli, Motorsiklet, Ata Binmek

Favori Aktorler : Brad Pitt, Jack Nicholson, Robert de Niro, Edward Norton, Jim carrey, Benicio Del Toro

Favori Aktris : Helen Hunt, Meg Ryan

Favori Sporcular : Michael Schumacher, Allen Iverson, Edgar Davids
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:02 pm

Erenköy ilkokulunda başlayan eğitim yıllarımı, Fenerbahçe lisesindeki ortaokul zamanları izledi. Liseyi ise bursla Semiha Şakir Özel Deneme Lisesinde bitirdim.Daha sonra İstanbul Üniversitesi İktisat fakultesi, ekonometri bölümünü kazandım. İstanbul Üniversiteni bittikten sonra ise bitirme derecelerim sayesinde MBA İktisat Master'ı eğitimi için İsviçre Montreux deki European University'den Burs kazandım ve kısa bir süre için İsviçre'ye eğitim amaçlı yerleştim. Ancak oradaki okula ve hayat tarzına adapte olamadığımdan kısa bir süre sonra tekrar vatanıma döndüm.Takip eden sene İ.Ü.İktisat Fak.Ekonometri Bölümü Master sınavını birincilikle kazandım.
Üniversite ilk yılında Nasaş (Oynadığım yıllarda Ülkerspor oldu) genç basketbol takımında ve daha sonraki sene A takımda basketbol oynadım. Aynı dönemde Başak Gürsoy modellik ajansında mankenliğe başladım.Ancak modellik mesleğinin daha ağır bastığı bu zamanlarda okul ve spor hayatına son verme kararı aldım.
10 yıl modellik ve mankenlik yaptım 1000'den fazla defile tanıtım ve organizasyonlarda yer aldım. 10 reklam filmim oldu. Birçok yarışma da Mankenlik dalında Türkiye'yi temsil ettim. Bunlar;

• 1993 Vizonshow da halk jurisi beni bay Vizon secti.
  • 1994 Best model of Turkey yarışması 1.seçildim.
  • 1995 Manhunt International (avustralya) yarışma 4.su ve en iyi fotomodel.
  • 1997 Top Meditteranie (Tunus ) Akdenizin en iyi ikinci mankeni ödüllerini Türkiye'ye getirdim

Bunların dışında 1995-2003 yılları arası zaman zaman İtalya, Almanya, Avusturya, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere dünyanın önde gelen ajanslarıyla ve modacılarıyla çalıştım. Yurt dışında yaptığım modellik zamanlarımda aklıma gelen en onemli işler, BMW Z3 james Bond Araba tanıtımı ve Claude Montana defileleridir..
Sibel Can'ın Kanasın Klibi sanırım benim modellik dışında da tanınmama neden oldu.

2000 yılında oyunculuğa başladım.
"Aşk aynı adreste" , "Paşalı 1" , "Paşalı 2" ,"Mutluluk Peşinde" gibi tv filmleri ve "Zehirli çiçek" , "Günah" , "Kırık ayna" , "Gurbet kadını" , "Yeniden Çalıkuşu" dizilerinde oynadım.
2001 yılında kalbimde her zaman çok özel yeri olan Sema Şimşek ile hayatımızı birleştirdik ve Istanbul da Yıldırım Mayruk’un evinin bahçesinde evlendik
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:09 pm

Burak Hakkı 3

Burak Hakkı 14

Burak Hakkı 28

Burak Hakkı 11

Burak Hakkı 3

Burak Hakkı 16

Burak Hakkı Burak_hakki_bebek

2007 - Dudaktan Kalbe : Bestekar Kenan
2006 - Kaybolan Yıllar : Ali
2005 - Yeniden Çalıkuşu : Kenan
2003 - Gurbet Kadını : Murat
2003 - Aşk Aynı Adreste
2003 - Paşalı : Hüseyin
2002 - Kırık Ayna : Simar
2000 - Zehirli Çiçek : Ekrem 19
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:24 pm

DUDAKTAN KALBEDEN KESİTLER

Burak Hakkı 47c7094e21fcd4cac7c241cdb48185c3833d510dm

Burak Hakkı 3

Burak Hakkı 6DFBA4E7F5029745B821FC9Fr

Burak Hakkı Lmnia

Burak Hakkı F15

Burak Hakkı Normal_d_kalbe_42_2

Burak Hakkı Hseyinkenanyg3

Burak Hakkı 41000000000596904

Burak Hakkı 3000000003770342
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 1:57 pm

Burak Hakkı Dudaktan_kalbeder4%5B1%5D

Burak Hakkı D_kalbe_34_2

Burak Hakkı D_kalbe_29_1

Burak Hakkı Dudaktan-kalbe-120593085635-buyuk
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:42 pm

tesekkurler
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:43 pm

önemli değil canım
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 12:27 pm

paylaşım için saol cnm
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 4:48 pm

rica ederim bitanecim :D
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 4:39 am

paylasim için tsk'ler
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Burak Hakkı Vide
MesajKonu: Geri: Burak Hakkı Burak Hakkı Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 5:03 am

rica ederim canım :D

Burak Hakkı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası