ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

8.bölüm Özeti.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:06 pm

EzGİ öLECEK Mİ?
ESRA CANSEL NE DIYECEK?
JANE YASANILANLAR KARSISINDA NE YAPACAK?
BU KADAR INSAN SAATLERCE NE ARIYORLARR?
DILAY VE SELIM'I BIR ILISKI MI BEKLIYOR?
DILAY VE KADIR NE OLCAK?(bunlardada amma entrıka var ya alien )
TOLGAHAN VE HANDEYI BEKLEYEN ILGINC OLAYLAR NELER?
OKANDAN GULCEYE BEKLENMEDIK SOZLER?
OZGENIN MISAFIRI KIM?(OZGECAN OLAN)

hadı yeter bu kadar pale
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:06 pm

Bence ölmez
Ya cansel'e sarilacak yada ben bunu Nagis'e yapamam der ama canseli çok seviyor
?????
Ne ariyorlar acaba ??
Bence evet dilay ve selim arasinda bisey olcak
Dilay kadire hala kus kalcak (alien gerçekten ole)
????
Seni seviyorum gulce dicek okan

Eski bir arkadasi belkiiii
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:09 pm

sevdım canım senın tahmınlerını alien
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:34 pm

tahmin yapmıcam ama şimdiden çok merak ettim senaryo ne zaman kısmetse ??çok mu sabırsızım
*ama bence ezgi ölebilir, ihtimal dahilinde... Sad
*dilay selimi kadire karşı kullanacak za
*diğerlerini bilmiyorum i bekleyip görücez... Surprised
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:20 pm

ya bilmiom ne diyecek okan bana merakla bekliom ama cansel neler yaptı öle bi anlam veremedim o konuda yorumum yok ama janeyle berk arasında bence ii şeyler olacak...
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:38 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
EzGİ öLECEK Mİ?
ESRA CANSEL NE DIYECEK?
JANE YASANILANLAR KARSISINDA NE YAPACAK?
BU KADAR INSAN SAATLERCE NE ARIYORLARR?
DILAY VE SELIM'I BIR ILISKI MI BEKLIYOR?
DILAY VE KADIR NE OLCAK?(bunlardada amma entrıka var ya alien )
TOLGAHAN VE HANDEYI BEKLEYEN ILGINC OLAYLAR NELER?
OKANDAN GULCEYE BEKLENMEDIK SOZLER?
OZGENIN MISAFIRI KIM?(OZGECAN OLAN)
hadı yeter bu kadar pale
ölsün ya :D hahaha :D
hayır demeli ama diyemicek bence :D
berkten vazgeçsin atıkk :D
beni arasınlar :D
evet evt evt :D
aralarına biri girio :D
iltifatlar yada benden uzak dur tarzı şeyler :D
bennn :D:D:D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör
defne-deniz:D

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 10:05 pm

bende yorum yapabiliyor muyum
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 11:55 pm

Esra ELÇİN demiş ki:

sagol cnm:D:

Gizem çoook kotusun yaaa ezgi olsunde berk'iseven bir kisi eksilsin istiyosun demiiiii
ama dikkat et bu intihar olayindan sonra berk kendini suçlu hisedip ezgiyle yaklasmasinlar scratch
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:55 pm

ozge yorum yaptaa acık vermee
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:00 pm

Fadime* demiş ki:
Esra ELÇİN demiş ki:

sagol cnm:D:

Gizem çoook kotusun yaaa ezgi olsunde berk'iseven bir kisi eksilsin istiyosun demiiiii
ama dikkat et bu intihar olayindan sonra berk kendini suçlu hisedip ezgiyle yaklasmasinlar scratch

tabikiii:D
yok canım başka bir olay yüzünden dedim ben onu neyse :D

özgeeeciiimm benimle ilgili bir olay yok mu yaaa SadSadSad
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:02 pm

olma mı alien
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:04 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
olma mı alien

ya bu sırıtıklık ne ya böyle esraa bakk neler oluo benimle ilgiliii monkey monkey monkey monkey
yyaaa ben çok şüphelendim bu sırıtmadan :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:05 pm

alien alien alien al ozamann alien
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:13 pm

neyi alıım be :D:D:D:D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:16 pm

alien su smıleylıı
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:22 pm

hahahaha manyakk mıısn kızım ya :D hem msn hem burdda iki yönden çekilmiosun valla Razz:P:P:P
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:24 pm

dınlemee bebgım o zamannn
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

8.bölüm Özeti..... Vide
MesajKonu: Geri: 8.bölüm Özeti..... 8.bölüm Özeti..... Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 5:26 pm

yaa şaka baptımmm hayatımmm Crying or Very sad pirat sunny

8.bölüm Özeti.....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası