ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

7.Bölüm Özeti....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:12 pm

AHMET NEYE BU KADAR SİNİRLENDİ?
BERK HATASINI ANLADI MI?
DILAY KADİR'İ HALA SÜRÜNDÜRÜYOR MU?
CANSEL VE NAGİŞİN AŞKLARI NE DURUMDA?
ESRA OKULDA AYRILMAKTA KARARLI MI?
PEKİ DÜĞÜN KİMİN?
DÜĞÜN GECESİNİN HİÇ BEKLENMEDİK SÜPRİZİ NE?
OKAN VE GÜLCE HANGİ TIYATRO OYUNUNA GITTILER?
ÖZGE(canselın eskı sevgılısı)ORTALIGI KARISITIRACAK SEYLER YAPACAK MI?
ELİF DÜĞÜNE GELECEK Mİ?

En son Esra ELÇİN tarafından Salı Ekim 21, 2008 3:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:15 pm

SİZLERİ BIRAZ BEKLETTIGIMIZ ICINN OZETI BIRAZ FAZLAZ TUTTUM ARKADASLAR SENARYONUZDA EN GEC CUMARTESI SITEDE OLACAK CUNKUM JANECIGIMINN BIRAZ EKSIKLERI VAR ONLARI EKLEMEM LAZIM BI TANEDE YAZILIM OLDUGU ICIN YAZAMIYORUM ONU OLDUKTAN SONRA HEMEN ILK ISIM SENARYOYU TAMAMLAMAK OLACAKK....SITEMIZDEN UZAKLASMAYIN ARKADASLARR BIZIMLE BIRLIKTE OLUN....
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:30 pm

yaf çok özür yaf beklettiğim için of ne kadar zormuş ya senaryoyu yazmak Nagişim Esramm varya bi daha tutturmıcam ne mzn senaryo diye :) akıllandımm :)

Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:36 pm

aferun ferun:D tabı senın ıcın rahat butun soruların yanıtını bılmekte ayrı bır zevk verıyor ınsana:D
Marlyn
Moderatör
Moderatör
Marlyn

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 3:49 pm

Düğün mü var kimin çok merak ettim merakkla bekliyoruzz,berk de hatasını anlamıştır heralde Razz
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 5:48 pm

hangi oyun acaba merakla bekliom romeo ve juliet olmasın...
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 8:37 pm

valla ben siteyi terkediyorum bu böyle olmadıı hiç haberiniz olsun fikir yürütmüyorum ben Sad
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 9:03 pm

Düğün bence Belçim ile Gürcan'ın.
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 9:17 pm

yaww ne oluyonuzzz yaaww her senaryo yazdıgımızda bırı bırakıp gıtcekse yazmayalım arkadaslarımm vallaha hepınızın ıstegını tek tek yapmaya calsıyoruzz hıcbırınızı kırmak ıstemıyorum ama off bu genc yasımda yaslandım vallaha ya
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 10:53 am

Esra ELÇİN demiş ki:
aferun ferun:D tabı senın ıcın rahat butun soruların yanıtını bılmekte ayrı bır zevk verıyor ınsana:D

he yaf milleti kıvrandırmak ne kadar zevkliymiş senaryo konusunda :D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 5:51 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
BERK HATASINI ANLADI MI?
PEKİ DÜĞÜN KİMİN?
ELİF DÜĞÜNE GELECEK Mİ?
1-ayşenurun okanla arasının iyi olmasına
2-anladı ve kızlardan özür diledi janeye asılıyor.d
3-yok artık bu kadar süründürmez
4-karışık.özgeyle karıştı
5-esra ayrılmaz
6-yuh kim evleniyor
7-ne?
8-yaşar ne yaşar ne yaşamaz:D
9-yapmaz mı.
10-gelir çok güzel olur herkes hayran kalır lol!
gülcee
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gülcee

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : hatırla sevgiliden İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 7:58 pm

ayşenur ve okan arasında bişeyler mi var?
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 8:22 pm

he oyle mı hakkettenn
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:56 pm

varmıymış :)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 3:24 pm

vallaha benım haberım yok:D
Moderatör
Moderatör

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:35 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
BERK HATASINI ANLADI MI?
PEKİ DÜĞÜN KİMİN?
ELİF DÜĞÜNE GELECEK Mİ?
1-ablasının evlenmesine Evil or Very Mad
2-anladı Twisted Evil
3-süründürüyor Twisted Evil
4-cansel kötüadam çıktı
Evil or Very Mad
5-kararlı amadeğişir bence.çünkü bana öyle geliyor ki cansel onu vazgeçirecek Twisted Evil
6-belçim-gürcan Laughing
7-ezgi intihar eder bence Razz
8-romeo ve julyet olabilir gibi geliyor clown
9-yapmaz mıııı.... Twisted Evil bence canselle ilgili şok birşey söyleyecek
10-elif düğüne gelir.hatta bence burak onu kapıda bekler Razz

ya bence böyle Razz
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:40 pm

kesın oyledırr ha
Moderatör
Moderatör

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:41 pm

ya ben biliyorum bu işi Razz Razz ...
kahretsin ya niye bu kadar zekiyim ben Razz Razz
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 5:55 pm

:D niye bu kadar zekisin sen :D
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 3:19 pm

Bu bolumude sabirsizlikla bekliyorumm
gene çoook heyecanli
ozge yapsin cansel'e bisey (kardesi için gul )
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:02 am

seni gidi seniii :D:D:D
bende emrakla bekliyorum bu bölümü :D
Moderatör
Moderatör

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 1:29 pm

bekleyin....
ben de merak ediyorum ne olacak acaba aaa
janeden çalıntı sözler bunlar... alien
parmaktan sonra,bekleyin ve görün alkış oley za
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:22 pm

ya 8. bölüm özeti ne zamnnn????
Moderatör
Moderatör

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:58 pm

esra ya sor ben bilmem alien bıraktım o işleri ohh
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

7.Bölüm Özeti.... Vide
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti.... 7.Bölüm Özeti.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:59 pm

:D bu bölümü sen yazmadın mıı??

7.Bölüm Özeti....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki