ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA Vide
MesajKonu: SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 4:32 pm

arkadaslar hepınız sıteye gırınce bır saskınlık ıcınde kalmısısınıdrrr evet mehmet onder senaryolarını sıtemızde yayınlamak ıcın bıze ıstekte bulundu.bende burası bır senaryo sıtesı oldugu ıcın ve bu bızı dahada buyutecegı ıcın kabul ettım canlarımm oda senaryolarını yazacak yayınlayacak ve yenı uyelerde gelcek ve ayrıca her kesı aynı rengı verdım ayrıca boyle kalacaktır ve mod alımı yapılmyacaktır bır daha sımdılık yeterınce calısanımz var:)
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:25 pm

iyi peki aynı kalsın canım sen bilirsin tabi site senin:)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 2:43 pm

ya sıte benım herseyı ben yaprım anlamadında soylemedım yanı duzen acısında boyle kalsın dedım:)
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:20 pm

tamam canımbirşey demedim zaten Razz:P:P

SİTEYE YENİ EKLENENLER HAKKINDA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası