ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Berenle evlenecegiz!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Berenle evlenecegiz!!! Vide
MesajKonu: Berenle evlenecegiz!!! Berenle evlenecegiz!!! Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 5:10 pm

Berenle evlenecegiz!!! Berensaatyakaln‘BEREN İLE EVLENECEĞİZ'

“Kalpsiz Adam” isimli dizinin başrol oyuncusu Bülent İnal kendisi gibi oyuncu aşkı Beren Saat ile evleneceklerini açıkladı.

Özel hayatıyla ilgili ilk kez konuşan İnal duygularını şu sözlerle anlattı: “Bizim dizinin adı 'Kalpsiz Adam' ama benim kalbim uzun zamandır dolu. Beren ile iyi ve mutlu giden bir ilişkimiz var. Hakkımızda çıkan haberleri okuyoruz ve şaşırıyoruz. Ben çok takmıyorum ama ailelerimiz sabahın köründe arayıp 'Ayrılmışsınız çok üzüldük' diyorlar. Hatta bir kere annem aradı 'Evleniyormuşsunuz! Bizim haberimiz niye yok?'dedi. Anneme 'Evlensem niye gazetecileri arayayım, ilk sana söylerim' dedim. Evet Beren ile evlenmeyi istiyoruz ama bunu önce anneme söyleyeceğim.”
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

MesajKonu: Geri: Berenle evlenecegiz!!! Berenle evlenecegiz!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 12:17 pm

hımmm güzel haber
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Berenle evlenecegiz!!! Berenle evlenecegiz!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 12:38 pm

bu şey diilmi ya tuba büyüküstün ün rol arkadaşı.
tam paralel olmuş:D tuba büyüküstün ün de cansel elçin le beraber olduğunu okumuştum gazetede:D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Berenle evlenecegiz!!! Berenle evlenecegiz!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:46 pm

evet öylee zaten canım ...
harika haber buu ya ben sevindim şahsennn :D:D
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Berenle evlenecegiz!!! Berenle evlenecegiz!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:48 pm

aaaa çook sasirdim haberi okurken ben ayrildiklarini saniyordum
sevindim

Berenle evlenecegiz!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası