ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özgü Özberk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 3:37 pm

Biyografi [değiştir]Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı. Genç yaşında girdiği BKM ekibi ile "Otogargara" müzikali ve “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” gibi birçok oyunda rol aldı. Daha sonra asıl yıldızının parladığı Cem Yılmaz'ın GORA filminde Ceku, Babam ve Oğlum filminde Birgül, Çağan Irmak'ın 80'leri anlattığı Çemberimde Gül Oya'da Genç Yurdanur, Kırık Kanatlar'da Nazlı, yönetmenliğini Biket İlhan, senaristliğini Metin Belgin'in yaptığı Nazım Hikmet Ran'ın hayatını anlatan Mavi Gözlü Dev adlı filminde Nazım'ın sevgilisi Münevver rollerini canlandırdı. Geniş Zamanlar dizisinde Zehra karakteriyle karşımıza çıktı. Geniş Zamanların bitmesinin ardından Halide Edib Adıvar'ın aynı adlı romanı Sinekli Bakkal'da Rabia karakterini başarıyla canlandırmış ama dizi 5.bölümünde kanal yönetimi yüzünden yayından kaldırılmıştır. Son olarak yine Çağan Irmak'ın yapımcısı ve Irmak Çığ'ın yönetmeni olduğu Yol Arkadaşım adlı dizide Ayla karakterini başarıyla canlandırmaktadır.

Filmleri [değiştir]2008 - A.R.O.G (Ceku)
2008 - 120 (Münire)
2007 - Mavi Gözlü Dev (Münevver)
2005 - Babam ve Oğlum (Birgül)
2004 - G.O.R.A (Prenses Ceku)
2000 - Yıldız Tepe (TV filmi)

Dizileri [değiştir]Yol Arkadaşım (2008) Ayla
Sinekli Bakkal (2008) Rabia
Geniş Zamanlar (2007) Zehra
Kırık Kanatlar (2006) Nazlı
Çemberimde Gül Oya (2004) Genç Yurdanur
Sır Dosyası (1999)
Bir Demet Tiyatro (1997)
Bizim Ev (1995) Nihal
Şaban Askerde (1993)
Bizimkiler (1989) zeynep
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 12:35 pm

Özgü Özberk 499958572_14a568ae5a_o

Özgü Özberk Zge_Özberk_01

Özgü Özberk 0062

Özgü Özberk Tara5za8

Özgü Özberk Ozge-ozberk-resimleri-660197647-buyuk
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 3:53 pm

çok dğal bir güzelliği var çok beğeniyorum ben :D teşekkürler :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 4:45 pm

tesekkurlerr
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 277 Nerden : http://hatirlasevgili.forumup.com/ İş/Hobiler : Lakap :

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 5:22 pm

rica ederim...
bencede doğal bi güzellik berene benzetiyorum ben bazen ama ikiside ayrı güzel:)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 9:44 pm

evet bende bnzetiyorum gerçekten
Özgü Özberk Ozge-ozberk-evlendi_o
Özgü Özberk 25258_ozge
Özgü Özberk Ozge18hv
Özgü Özberk Ozge_ozberk
Özgü Özberk Ozgeozberk2ye1yq9
özge özberk değil mi ya bu :D:D
sinem_deniz
Onun Mekanı
Onun Mekanı
sinem_deniz

Kadın

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 12:36 pm

saol cnmm:)
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:51 pm

rica ederim :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 4:27 pm

tesekkurler
Fadime*
Onun Mekanı
Onun Mekanı
Fadime*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 469 Nerden : Canselin Kalbin'den İş/Hobiler : Lakap :

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 5:16 pm

arkadaslar Özgü yazmissiniz

ya ben bayiliyorum ozge oberk'e çook seviyorum çook iiii bir oyuncu guzel bir kis vs vs

paylasim için tesekurler
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

Özgü Özberk Vide
MesajKonu: Geri: Özgü Özberk Özgü Özberk Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:55 am

evet özgüü bende dedim ama benim yetkim varda nasıl değiştirilio bilmiorum bulamadım :D:D:D

Özgü Özberk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası