ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

LOGO YARIŞMASI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 176 Nerden : mardin İş/Hobiler : senaryo yazma Lakap : denizci

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:50 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 1410mq7
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 176 Nerden : mardin İş/Hobiler : senaryo yazma Lakap : denizci

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:53 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 1193la1

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 1157gb6
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:57 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 32882167iz0mi1nz1
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:58 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Elanurrrrrrrrrrrrrrrrrrbv8
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:58 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Sfdgsdgfsd33yb4
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:59 pm

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Sfdgsdgfsd32wt6

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Burul7ru2

LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Boran25fj0wj5ps5
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 7:00 pm

BENDE KENDİMLE YARIŞAYIM ÇOKMU ABARTTIM ARKADAŞLAR YA SİTE RANKLENSİN İŞTE BİŞİ OLMAZ ZARARLARI YOK
boranaga
Bitanemiz
Bitanemiz
boranaga

Erkek

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 7:14 pm

ya arkadaşlar bilmiyom yalnışmı ekledim doğrumu yalnışsa kusuruma bakmayın sayın modatörüm esra elçin yalnışsa bunları avatar bölümüne ekleye bilirmisiniz teşekkürler
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 8:19 pm

buraya senaryoyla ilgili logolar eklenmeli idi...
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 8:22 pm

tebrikler janem....
oleeeyyy kozlar elimizde millet ona göre davranın ayağınızı denk alın Razz ben hepinizin gönlünü yaparım bu bölümde Laughing
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:17 pm

defne-deniz:D demiş ki:
tebrikler janem....
oleeeyyy kozlar elimizde millet ona göre davranın ayağınızı denk alın Razz ben hepinizin gönlünü yaparım bu bölümde Laughing

vala özgecm o konuda kuşkuluyum ben açıkçası sende bu feminist duygular varken ........
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:23 pm

canımmm ilk önce beni ayarlasana be canım be nolurrr gerçekte olamıcak en azından bununla yetineyim hadi be canımmm :D:D:D:D:D lol! lol! lol! lol!
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 11:23 pm

BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:

tebrikler özgemm
sağolun canlarımda nan bn nasıl yazcem bunu yafff anca hafte sonu bekletcem sizleri kuzucuklarım ama Sad

bekleriz canım sorun değil yeterkii güzel yazz sennn cheers cheers cheers
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 11:26 pm

boranaga demiş ki:
ya arkadaşlar bilmiyom yalnışmı ekledim doğrumu yalnışsa kusuruma bakmayın sayın modatörüm esra elçin yalnışsa bunları avatar bölümüne ekleye bilirmisiniz teşekkürler
teşekkürler fakat yanlış yer esra yada dilay ayarlar onu çok güzeller siz yaptıysanız ellerinize sağlık eklediğiniz için sağolun...
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 11:42 am

gizemclk demiş ki:
canımmm ilk önce beni ayarlasana be canım be nolurrr gerçekte olamıcak en azından bununla yetineyim hadi be canımmm :D:D:D:D:D lol! lol! lol! lol!

gizmo sen unut berki onlar berkle seni yapsalar bile ben bi dahaki hafta bozcam hıh kankan o senin kızımm Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 2:35 pm

tamam bu yaptıklarınız burda kalsın eger tekrar eklemek ıstersenız eklersnız kendı senaryonuzla ılgılı olanalrı
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:14 pm

gizemclk demiş ki:
BERKİNtekaşkıJANE demiş ki:

tebrikler özgemm
sağolun canlarımda nan bn nasıl yazcem bunu yafff anca hafte sonu bekletcem sizleri kuzucuklarım ama Sad

bekleriz canım sorun değil yeterkii güzel yazz sennn cheers cheers cheers

he yazcam yazcem canımm merak etme sen :) Cool
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 6:23 pm

ben de yazacağım Razz
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 6:24 pm

jane bölüm özetini salla kafandan çabuk yaz ama :D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:22 pm

Dilay demiş ki:
gizemclk demiş ki:

gizmo sen unut berki onlar berkle seni yapsalar bile ben bi dahaki hafta bozcam hıh kankan o senin kızımm Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

çok kötüsün dilayy ama yaaa Sad Sad Sad
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:36 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
handecım ben sendende bırseyler yapmanı beklerdım ama

Aslında yapmaya başlamıştım ama dersler yüzünden çok fazla ilgilenemedim.
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:39 pm

dersler daha onemlı canımm tabıkıde
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 7:15 pm

evet canım tabikiii :)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 9:26 pm

kızlar ben hepinizin gönlünü yaparım Evil or Very Mad Twisted Evil
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: LOGO YARIŞMASI LOGO YARIŞMASI - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 9:29 pm

görmemişin bir bölüm senaryo yazmasına izin verilmiş tutmuş havalara uçmuş Razz o da oldu ben king

LOGO YARIŞMASI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki