ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük Bir Ricaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

Küçük Bir Ricaa :D Vide
MesajKonu: Küçük Bir Ricaa :D Küçük Bir Ricaa :D Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:40 pm

Sevgili yöneticiler :D

bölüm resimleri kısmında kopyala yapıştır yapamıyorum rica etsem orayada o özelliği ekleyebilir misiniz böyle zorlanıyorum da daha çok paylaşım olacağı düşüncesindeyimm :)
Olsada olmasada teşekkürler :)

(İyi Bayramlar cheers cheers )
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Ricaa :D Küçük Bir Ricaa :D Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:44 pm

ayrıca teşekkür ederim adımın altında yazanlar için gerçekten çok mutlu oldum :D
gizemclk
SiTeNiN BiTaNeSi(En İyİsİ=))
Küçük Bir Ricaa :D 4096 cheers cheers cheers cheers
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör
defne-deniz:D

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Ricaa :D Küçük Bir Ricaa :D Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 5:47 pm

ben ikisindede yapabiliyorum problem yok benim için :D
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Ricaa :D Küçük Bir Ricaa :D Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 10:48 pm

vallaha kopyla yapsıtır ozellıgı sıtede yapılı neden sende olmuyor bılmıyorum

ayrıca yazıyıda hakettıgın ıcın yazdım:)
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük Bir Ricaa :D Küçük Bir Ricaa :D Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:39 pm

hadi ya bende oluyorda bölüm resimleri kısmında olmadı bir neyse artık eklerim ben yine olsun :D
saol canım buarada :D:D

Küçük Bir Ricaa :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası