ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

6.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:17 pm

Esra ELÇİN demiş ki:
hahaylaa allah ne yapmasın kız senı:)

naapmasın lan söle puhahaha
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 4:02 pm

hahahaha manykasın senn:)
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 8:56 pm

evet nan manyağım var mı diyeceğin hıh
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 9:34 pm

Dilay demiş ki:
ha ölemi esra hanım hiçte bile valla kızlar o öle sanıyoo ben ne dersem o oluyo senaryoda açıklamicaktım ama nese açıkliim yapmazsa siteyi terkederim diom o oluyoo zuh puha esra nan görürsn sen

ha nan özge sen benim daha cazgır halimi görmemişn kızım bnce görme valla kendine gelemzsiz =))

gizem sende ortalığı karıştrma nan

yaa şaka bapptımmmmmmm :D:D:D:D
sen yazarsan jane ile berk in arasını yaparsın kesinnn ama yaaa :D
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 12:08 am

gizemclk demiş ki:
Dilay demiş ki:
ha ölemi esra hanım hiçte bile valla kızlar o öle sanıyoo ben ne dersem o oluyo senaryoda açıklamicaktım ama nese açıkliim yapmazsa siteyi terkederim diom o oluyoo zuh puha esra nan görürsn sen

ha nan özge sen benim daha cazgır halimi görmemişn kızım bnce görme valla kendine gelemzsiz =))

gizem sende ortalığı karıştrma nan

yaa şaka bapptımmmmmmm :D:D:D:D
sen yazarsan jane ile berk in arasını yaparsın kesinnn ama yaaa :D

zuh nerden bildln aama belkide yapmam yha kuzum artık sevmioki berk i puhahaha
BERKİNtekaşkıJANE
Bitanemiz
Bitanemiz
BERKİNtekaşkıJANE

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 211 Nerden : Berkimin,bitanemin,herşeyimin yanından İş/Hobiler : Berki düşünmek :) Lakap : Berk hastası

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 1:06 pm

eskiden olsa yapardı kuzum :D emme ve lakin şimdi işler değişti =) yapsanda fark olmaz ama kuzum :D yane :D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör
defne-deniz:D

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:12 pm

yeni bölüm özeti yok mu?
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:47 pm

yenı bolum ıcın sızı beklıyorum arkadslarr
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:47 pm

yaa hadi ama bir hafta oldu arkadaşlar lütfennn :)
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.Bölüm Yorumları 6.Bölüm Yorumları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:49 pm

yenı bolum sızın ellerınızde....

6.Bölüm Yorumları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2