ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

video bölümü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

video bölümü Vide
MesajKonu: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 5:46 pm

arkadaşlar bildiğiniz üzere birkaç gün içinde okullar açılacak ve benim yoğun okul zamanımın içinde internete girmem zorlaşacak he gireceğim siteyede gireceğim ama video apacak kadar girmeyeceğim.
ayrıca bidiğiniz üzere 4. bölümü yapmadım bu tamamiyle sorumsuzluğum için oldu.özür dilerim sorumsuzluk yaptım.hepinizden özür dilerim.
moderatörlüğümdende çıkmak istiyorum zaten.video yapamadıktan sonra moderatörlük olmasın...
bunları buraya yazdım çünkü buraya daha çok bakılıyor
teşekkürler....
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:13 pm

ya özge ne alaka ya SadSadSad
bak hüzünlendim Sad
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:16 pm

ya okullar açılıyor diye kimse kalmadı ama ya SadSadSadSad
Moderatör
Moderatör

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:18 pm

nasıl kimse kalmadı?
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 8:00 pm

ya herkes çok giremicem falan diyor Sad
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:08 pm

su konuyo soyle bır acıklık geıtrelım canım bır kere ben kalman tarafrayım sıtede emegı olan kıslerden bırsısın 2.sı bu vıdeo bolumu sorumlusun dıye butun vıdeoları sen yapacaksın dıyede bır zorunluluk yok bız senı alırken boyle bır sart mı verdık hayır o yuzden bızden kurtulamasssın canım kalman taraftarıyım yınede son karar senın vıdeo yapmak zorunda degılsın ha hıc yapma anlamına gelmıyo tabıkıde ama herkes yardımcı olacak bır sen vıdeo yapmakla yukumlu degılsın bu yuznden kalman taraftrayım ama yınede en son karar senın canım
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Moderatör
Moderatör

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:32 pm

ya kalmak olayını ben de çok isterim ama okullar açılıyor elimde değil kalamam ki lise dersleri çok yoğun.esra sen de bu kadar sık giremeyeceksin.çok yoğun ders ortamı...
o yüzden özür dileyerek görevimden çıkmak istiyorum
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:34 pm

Tabii ki video yapmak zorunda değilsin ya nerden çıktı bu :S
Tabii ki hepimiz kalman yönünde ısrarlıyız!!
NagiŞ ElÇiN
Admin
Admin
NagiŞ ElÇiN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 130 Nerden : Cansel'İn Evinden =) İş/Hobiler : Lakap : canselkolik

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:34 pm

Evet aynen biz de öyle olucaz ama giricek vakit bulrusun o zaman hepimiz ara verelim sen yoksan banane
Moderatör
Moderatör

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 2:07 pm

ya vakit bulunca gireceğim zaten ama video filan hiç yapamayacağım....görevimi de hiç yapamayacağım.o yüzden üye olarak kalayım moderatörlüğüm bitsin diyorum.üye olarak kalayım yine.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 7:41 pm

ya özge bende moderatör olarak kalmandan yanayım ya yani en aktif üyelerdenisin zaten video yaparsın ayda 1 olur biter :D
ama esra nagiş e karışmak değil yanlış anlamayında :D:D:D
bence kal böyle canım :D
Moderatör
Moderatör

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:36 pm

ya video hiç olmayacak 15 tatilde olabilir ancak...
çok yoğun şimdi benim çok çalışmam gerek...
o yüzden rica ediyorum
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 4:11 pm

ben daha fazla birşey demiyorum ozaman esra nagiş e kalmış Sad
Moderatör
Moderatör

video bölümü Vide
MesajKonu: Geri: video bölümü video bölümü Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:00 pm

tamam sonuç belli moderatörüm video da yapabilirsem yapacağım =))
daha fazla yazmaya gerek yok değil mi?
KİLİTLENDİ...=))kusura bakmayın konuşulması gerekmiyor daha sonuç belli başka adaylar çıkarsa modluğa haberim olmadan değiştirebilirsiniz...

video bölümü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası