ÇıLgIn ÜnİvErSiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EsRa NaGiŞ SeNaRyO

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

berk kımı sevıyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

berk kımı sevıyor
gızem
berk kımı sevıyor? Vote_lcap17%berk kımı sevıyor? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
ezgı
berk kımı sevıyor? Vote_lcap33%berk kımı sevıyor? Vote_rcap
 33% [ 4 ]
jane
berk kımı sevıyor? Vote_lcap50%berk kımı sevıyor? Vote_rcap
 50% [ 6 ]
Toplam Oylar : 12

Yazar Mesaj
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 3:12 pm

berk kımı sevıyor

En son Esra ELÇİN tarafından Paz Ağus. 24, 2008 3:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN
Admin
Admin
Esra ELÇİN

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1439 Nerden : cAnSeLiN kAlBiNdEn İş/Hobiler : caNsElİ dÜşÜnMeKtEn BaŞkA iŞim YoK Lakap : CaNsElmAnİa

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 3:12 pm

ben oy kullanmadım sonucu bılıyorum o yuzden kullanırsam anlasılır:)bakalım kımler benle aynı fıkırde:)
https://esranagis-senaryo.yetkin-forum.com
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 3:23 pm

berk hepsini seviyor bence :):):):)
ya ezgi gibi geliyor bana ezzgi ile gitmezdi yoksa partiye benide seviyor tabikiiiii :D
ama kankası olarak Crying or Very sad Crying or Very sad böyle işte ..... silent
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/07/08 Mesaj Sayısı : 2022 Nerden : Çılgın Üniversiteden :D:D:D İş/Hobiler : Çılgın Üniversite//Hatırla Sevgili//Berk Hakman :D Lakap : Berk'in Kankası :D (şimdilik) :p

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 5:34 pm

aa biri bi bana bi ezgi ye vermişşş kim oo kim verdii ????
Hande
Gözdemiz
Gözdemiz
Hande

Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 6:37 pm

Bence Jane'i seviyor.
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 6:40 pm

hiç şaşırmadım senin jane demene :) :) :D
defne-deniz:D
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:16 pm

bence de janeyi seviyor.ya jane hande çiftiyle daha açıkgöz ama janeyi seviyor gibi bence
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:28 pm

aslında ezgiyi kıskandırmk için kullanıyor olabilir jane e karşı???
Moderatör
Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 17/06/08 Mesaj Sayısı : 1068 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:17 pm

yok kıskandırmak değildir.ya bence eğer ezgiyi sevseydi ona bunu söylerdi öyle partneri olurdu ezgiye karşı bir şey yok ki çocukta arkadaş gibi görüyor.gizeme de aynı şekilde. gerçi gizemi aklından çıkarmıyor barda direk onu arıyor ama kardeş gibi sanki
jane jane jane :D
gizemclk
Moderatör
Moderatör
gizemclk

Kadın

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:44 pm

defne-deniz:D demiş ki:
yok kıskandırmak değildir.ya bence eğer ezgiyi sevseydi ona bunu söylerdi öyle partneri olurdu ezgiye karşı bir şey yok ki çocukta arkadaş gibi görüyor.gizeme de aynı şekilde. gerçi gizemi aklından çıkarmıyor barda direk onu arıyor ama kardeş gibi sanki
jane jane jane :D
çıkarmıcak tabii beni aklından Razz:P:P:P:P
evet ya ben ihtimaller arasında değilim ezgi-jane anket böyle olmalıydı bence...
Dilay
Yardımcı Senarist
Dilay

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/06/08 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : babamın evinden İş/Hobiler : öğrenci :) Lakap :

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:39 pm

yha bi yanda ikizotum bi yanda da jane cim var poff oy vermiorum benn hoh
özgecan
Onun Mekanı
Onun Mekanı
özgecan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 818 Nerden : canselin kalbinden İş/Hobiler : Lakap : CANSELKOLİK

berk kımı sevıyor? Vide
MesajKonu: Geri: berk kımı sevıyor? berk kımı sevıyor? Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:36 pm

daha hic belli degil valla

berk kımı sevıyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası